Pixel ID: 756683718049006 Віра вимагає мужності | Проповідь церкви у Львові
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Мова Ісуса

Івана 16.29-33

«І учні сказали Йому: «Ось зараз Ти говориш чітко й відверто і не розповідаєш притчами. Тепер ми знаємо, що Тобі все відомо, і навіть не маєш потреби, щоб Тебе хтось питав. І тому ми віримо, що Ти прийшов від Бога». І сказав Ісус: «То тепер ви вірите? Послухайте! Надходить час, і він уже прийшов, коли ви всі розійдетеся. Кожен повернеться до своєї домівки, а Мене залишите. Та Я не самотній, бо Отець Мій зі Мною. Розповів Я вам про все для того, щоб ви мали через Мене мир та спокій. У цьому світі ви страждатимете, та будьте мужні! Я переміг світ!»»

‭‭Те, що Ісус говорив те, Він і мав на увазі. Деякі навчають що коли людина прийшла до Бога то всі страждання і виклики закінчились. Таке “хибне” Євангеліє нічого спільного не має з життям віруючої людини.

Завжди є моменти радості і успіху але є і моменти розчарувань. Невіруюча людина не бачить майбутнього і живе зараз. Віруюча людина знає куди вона йде і в неї є радість і надія.

Диявол не хоче щоб ми мали успішне життя

Якщо пасторська настанова не дала сил людині перейти випробування то така настанова була недоречною. Є моменти коли ти сам можеш впоратись з проблемою. Але віра потрібна там де все навколо руйнується і ти не можеш це вирішити сам.

Україна переходить важкий час. І віра потрібна щоб надихати нас на те щоб не здаватись бо я не сам а Бог зі мною. Люди часто говорять слова віри але коли приходять виклики вони розчаровуються думаючи що це не працює.

Ісус хоче щоб ми знали що є сьогодні і що буде завтра і що буде післязавтра.

Люди деколи свою намальовану ілюзію комфорту представляють як віру. Але це не віра.

Важливо розуміти яка віра є в моєму житті. Людині притаманно малювати собі комфортні картини. Ісус хотів зберегти своїх учнів від такого уявлення. Він показав що життя є різностороннє і будуть різні речі. Але Він дасть мир щоб ми могли це пройти.

Перевір себе чи ти не живеш у ілюзії обману. Ти собі можеш намалювати гламурну картину свого життя, а потім коли це не  справдиться прийде розчарування.

Важливо розуміти що перемога приходить на місце битви. Ісус їм показав що їх віра не має глибини. Майбутнє не буде зовсім приємним але Він готуючи їх хоче дати цей мир.

Івана 16.31-33

«І сказав Ісус: «То тепер ви вірите? Послухайте! Надходить час, і він уже прийшов, коли ви всі розійдетеся. Кожен повернеться до своєї домівки, а Мене залишите. Та Я не самотній, бо Отець Мій зі Мною. Розповів Я вам про все для того, щоб ви мали через Мене мир та спокій. У цьому світі ви страждатимете, та будьте мужні! Я переміг світ!»»

‭‭Християни проходили через різні випробування і знаючи що Ісус їх попереджав вони мали цей мир і перемогу.

Кожен з нас може опинитись у такому становищі коли ти ніби сам. Але Він тут дає нам ключ. Якщо ти не є щасливий сам то шлюб не зробить тебе щасливим. Моя самотність це слабий контакт з Богом. Це нерозуміння куди мене веде Бог і що від мене очікує Ісус.

Немає чогось кращого чи гіршого. Якщо Бог тобі щось дає будь благословенний. Якщо Він тебе веде іншим шляхом то будь радісний в цьому.

Івана 17 розділ це молитва за Учнів. Його називають розділом первосвященика. Він поговорив з ними і потім почав говорити з Богом. В нього була відповідальність пред Отцем за учнів.

Важливість духовної сім’ї

Люди деколи гуляють по церквах щоб взяти собі найкраще. Але церква не рсторан. Церква це не ресторан це дім де моляться за тебе і ти молишся за інших.

Івана 17.1-23

«Мовивши так, Ісус звів очі до неба й сказав: «Отче, прийшов час: даруй славу Синові Своєму, щоб Син Твій зміг прославити Тебе. Ти дав Йому владу над всіма людьми, щоб Він дарував вічне життя тим, кого Ти Йому дав. Вічне життя в тому, щоб вони могли знати Тебе, Єдиного, Істинного Бога, й Ісуса Христа, Посланця Твого. Я прославив Тебе на землі і завершив те, що Ти доручив Мені зробити. А зараз даруй Мені славу разом з Тобою, Отче, славу, яку Я мав з Тобою ще до існування світу. Я показав, який Ти є тим людям, котрих Ти дав Мені від світу. Вони були Твоїми, але Ти дав їх Мені, і вони послухалися Твого слова. Зараз же вони знають, що усе, що Ти дав Мені, йде від Тебе. Я дав їм вчення, що Ти дарував Мені, і вони прийняли його. Вони зрозуміли істинно, що Я прийшов від Тебе й повірили, що Ти послав Мене. І Я молюся за них. Я не молюся за всіх людей, а лише за тих, кого Ти дав Мені, бо вони — Твої. Все, що Моє — Твоє, а Твоє — Моє, і Я прославився через них. Я йду до Тебе. Я вже не належу цьому світові, а вони залишаються в ньому. Отче Святий, збережи їх в ім’я Твоє, Яке Ти дав Мені, щоб вони були єдиними — так, як Ми єдині. Коли Я був з ними, то оберігав їх ім’ям Твоїм, яке Ти дав Мені. Я захищав їх, і жоден із них не загинув, крім одного, котрий приречений був на загибель. Усе це збулося, як і було сказано у Святому Писанні. Тепер Я йду до Тебе, але молитву цю промовляю тут, поки перебуваю в цьому світі, щоб цим людям передалася радість Моя, і щоб мали вони радість досконалу. Я приніс їм слово Твоє, та люди зненавиділи їх, бо вони не належать цьому світові, як і Я не належу йому. Я не молюся за те, щоб Ти забрав їх зі світу. Я молюся за те, щоб Ти вберіг їх від лиха. Вони не належать світові цьому, як і Я йому не належу. Приготуй їх на служіння Тобі через служіння істині. Вчення Твоє — істина. Як Ти послав Мене у світ, так і Я послав їх у світ. Я віддаю Себе Тобі на служіння від їхнього імені, щоб і вони могли повністю присвятити себе служінню Тобі. Та Я молю Тебе не лише за них, а також і за тих, хто вірить у Мене завдяки вченню, яке вони несуть для інших. Я молюся за те, щоб усі ці люди єднались у вірі й жили так, як Ти, Отче — в Мені, а Я — в Тобі. Нехай і вони будуть об’єднані з Нами, щоб світ повірив, що Я — Твій Посланець. Я приніс їм славу, що Ти дав Мені, щоб вони єдналися так, як Ми з Тобою. Я буду в них, а Ти — в Мені, щоб і вони могли стати єдиним цілим, щоб світ дізнався, що ти послав Мене, і полюбив їх так, як полюбив Мене.»

‭‭Івана 20.19

«Увечері того ж першого дня тижня зібралися Ісусові учні. Вони надійно замкнули за собою двері через страх перед юдеями. Раптом увійшов Ісус й став між ними, сказавши: «Мир вам!»»

‭‭Бог не дивлячись на випробування і допущений страх не судить нас. Він хоче прийти у Своїй Присутності і дати нам мир.

Ніхто з нас не є самотній у своїх обставинах. Моє життя від такого розуміння набирає переможного забарвлення.

Давайте будемо людьми які не здаються. Людьми які не згасають. Його Воскресіння це велика перемога.

Він Той Хто завжди поряд.

Амінь.

Summary
Віра вимагає мужності | Проповідь церкви у Львові
Article Name
Віра вимагає мужності | Проповідь церкви у Львові
Description
Проповідь про справжню християнську віру і якоі мужності вона вимагає. Ілюзії у житті християн.
Author
Publisher Name
Церква у Львові Явлення Христа
Publisher Logo