+38067 203 8554 lvivchurch@gmail.com

Одкровення від бухгалтера

Лист 5

В продовження моєї історії…

Дивно, але в мене ніякої думки, навіть якоїсь далеко захованої, в найдальшому закутку мого мозку, не було – ото сидіти тепер вечорами, а деколи і ранніми світаннями (особливо це “радісно” в суботу), і  писати тобі, мій дорогий  читачу та друже ці листи – роздуми. І ще раз скажу – ну дуже мені це дивно, але, повір, мені це приносить масу задоволення, а якщо тобі це ще й цікаво, і хоч якось тебе зачіпає та залишає не байдужим, то……..” життя вдалося”…!

Мій чоловік вже почав скоса дивитись на той зошит, де я пишу, а ще й до цього всього я менше стою біля плити. О, це чудовий   спосіб  схуднути.!

А спонукає   мене…  і знову спитаю тебе ,- знаєш  хто? Ну так. Він, мій Господь . Ти скажеш, Ну-у-у-у, знов зарядила своєї пісні.!

Вибач, але вже щось є в  характері тих бухгалтерів таке прискіпливе та невідступне, що як вже вчепиться до чогось, то не відстане, поки не доведе справу до кінця. Ну це  вже професійна риса, без неї в бухгалтерії ніяк.

Тому й пишу тобі знову в надії та очікуванні від тебе відповіді ,твоєї думки, чи  історії з життя. Головне-не розчаровуйся і не падай духом. Подивись навколо, на небо, на осінню красу…

До речі, як тобі мій вірш про осінь? Я сама в шоці …мені він дуже подобається.

Хочу спитати, може ти малюєш? Або вирощуєш квіти? Чи витинаєш з паперу? А може ти гарно готуєш чи любиш збирати гриби? Або ловити рибу??

У кожного є свій талант від Господа, обов’язково, котрий Він дав для Своєї Церкви. А який твій? Напиши, це дуже цікаво. А тепер на закінчення, мої улюблені фото неба, для тебе.

IMG_0277

IMG_0289

IMG_0597