+38067 203 8554 lvivchurch@gmail.com

Одкровення від бухгалтера.

Лист   9

          Свято наближається…

Свято наближається…

Чому час Різдвяних Свят такий заворожуючий, такий піднесений, веселий  та казковий?! В повітрі пахне святом, ялинкою;  так і хочеться в когось кинути сніжкою…. хоча снігом і не пахне. На лицях людей світиться відчуття якоїсь дитячої  зачудованої радості в очікуванні чуда.

І старі, серйозні дядьки, і тіточки поважної статури, і молоді  безкомплексні люди, і шумна, непосидюча  дітвора – кожен глибоко в душі хоче і очікує якогось приємного здивування, якоїсь мінімальної мандаринки чи цукерки, або банальної відкритки…(до речі, посилати відкритки – це ще одне моє захоплення). А отримавши, радіє до глибини серця, а дехто аж до сліз, до тріпотіння серця! Це чудово – зробити комусь приємність!   І хто вміє бути вдячним і чутливим, той зрозуміє, що у всьому цьому є присутній Господь Своїм Духом Святим. Тому що тільки від Нього походить всяке добро та приємність.

Тому, в цей  святковий час, як ніколи, заохочую тебе – подивись у небеса, і подивись  у своє серце… Добре заглянь  і роздивись, і ти обов”язково побачиш там, може десь в далекому  закутку заховану, але живу спрагу  за Богом, за своїм Творцем, і за Його  Любов’ю, яка  прощає, дає надію, ніколи не обманює, покриває всі твої гріхи, наповнює миром, дає впевненість у майбутньому, рятує,яка оберігає,  хоче взяти тебе в обійми, забирає всі страхи, наповнює життя змістом, і дає Вічне життя з Ним.

І  це все є в Ньому, в Сині Божому, народження  Якого  так гучно святкує весь християнський світ. Ось для чого Він народився – Щоб зустрітися з тобою !

983

Поклич Його, і Він почує, і обов”язково буде з тобою, і не залишить тебе, і завжди буде біля тебе.

                        Христос народився –  славіте  Його!!