+38067 203 8554 lvivchurch@gmail.com

Наслідки впливу сексуалізації можуть привести до депресії

Колишня модель Ніколь Вейдер (Nicole Weider) – прихильниця благочестивого життя.

Коли реклама “Victoria’s Secret” миготить на телебаченні, можна подумати, що моделі котрі у ній знімаються мають все: приголомшливе тіло, шанувальників-чоловіків і друзів, комфорт і впевненість у собі.

Але це все – міраж, каже Ніколь Вейдер, колишня модель, яка працювала на гіганта індустрії жіночої білизни, а також журнали на кшталт “MAXIM”.

Легко дивитися каталоги купальників і нижньої білизни і думати, що модель може відмовитися від подібної роботи, якщо захоче. Але це не так.  За часів відчаю, модель погодиться на подібну роботу, щоб просто оплатити рахунки. Наслідки такого вибору можуть, правда, коштувати дорожче грошей.

Вейдер каже, що виставлення себе напоказ в нижній білизні перед чоловіками, може привести до жахливої депресії, з якою може впоратися тільки Бог.

“Власне, Богу довелося стерти на порох все, що мені здавалося важливим, – каже Вейдер. – У мене помилкова самоідентифікація, заснована на самооцінці як моделі. Йому довелося зруйнувати моє розуміння життя, щоб я змогла покластися на Нього. Він повинен був сформувати мене з нуля. … Якби не займалася модельним бізнесом, будуючи своє життя на своїй діяльності, я б не виявилася в тій відчайдушній ситуації, в якій мені потрібен Бог.

Сьогодні Вейдер – мотивована Божим духом активістка, яка надихає жінок різного віку слідувати за Богом своїми ділами і своїм стилем життя. У минулому вона підняла певний резонанс в суспільстві своєю кампанією на підтримку заборони продажу “Cosmo” неповнолітнім.

Щоб ділитися своїм посланням, вона створила організацію та написала книгу “Project Inspired”. Мета Вейдер – показати жінкам, що вони можуть бути благочестивими і жіночними, а тематика книги – від взаємин до складних ситуацій, від глибини вирізу до моди. Дівчатам необхідна позитивна духовна підтримка, каже вона, щоб показати їм, як ігнорувати своє оточення і зростати в силі та правді.

 “Через те, що сексуалізація молодих дівчат сьогодні настільки сильно діє через медіа, наприклад, через пісні, журнали і ТВ-шоу – молоді дівчата вчаться, що їхня цінність тільки в тому, наскільки вони сексуальні. Вони думають тільки про те, чи є у них хлопець чи ні, що вони повинні робити все, що завгодно, включаючи і те, щоб спати з ними на першому побаченні, тільки б хлопці залишалися з ними, – говорить Вейдер. – Сексуальний тиск дуже великий і руйнівний впливаючи на почуття їх власної гідності і характеру. “

В “Project Inspired” Вейдер пише про те, як визначити нові норми, що дозволяють молодій жінці оточити себе позитивним, жіночим впливом, і починається це з того, що вбирає в себе наша душа.

Коли Вейдер стала християнкою, вона рішуче почистила свій музичний плеєр від всіх пісень, таких, що принижують гідність або говорять про жінку як про сексуальний об’єкт. Після цього, вона перейшла до свого гардеробу, викинувши футболки та сукні з глибоким вирізом.

Але відмова від сексуальності НЕ стерла прагнення Вейдер до краси. У світі, в якому жінку постійно заохочують бути ні чим більш, ніж об’єктом чоловічих бажань, жінки в церкві іноді вдаються до іншої крайності і критикують інших за модний одяг і наявність макіяжу.

“Ми всі створені за образом Божу і повинні пишатися нашою жіночністю, – каже Вейдер. – Це не гріх – піклуватися про те, як ми виглядаємо, і робити макіяж. Це нормально бути дівчиськом, що розбирається в сучасній моді. … Це може сприйматися критично, іноді люди говорять, що це гріх – одягатися модно або робити завивку волосся. Але така крайня ментальність відвертає молодих дівчат від церкви, коли церква говорить, що вони грішать, піклуючись про свій зовнішній вигляд. Це нормально – бути чарівною. “

Вейдер каже, що це все, в результаті, зводиться до пошуку своєї цінності в Бозі, а не в інших речах світу або членах церкви. Коли молода жінка жадає Слова Божого, воно дозволяє їй бути такою жінкою, яку створив Бог.

ніколь

Автор – Jessilyn Justice