+38067 203 8554 lvivchurch@gmail.com

Наш Небесний Батько дуже хоче, щоб ми молилися за «складних», недобре налаштованих по відношенню до нас людей. За тих, хто кривдить і ненавидить нас. Молилися за них в обставинах, в яких просто не знаємо, що з ними робити, і здається, що виходу немає. Це може бути близька людина, хтось із батьків або дітей, чоловік або дружина. Для когось  цією «складною людиною» може бути пастор, наставник або лідер церкви. Для когось – може бути начальник на роботі або сусіди. А може бути і близький друг, який зрадив вас (або ви думаєте, що зрадив).

Давайте піднімемо до Господа вірою таких людей і скажемо:

«Отче, Ти так любиш мене! Ти відкриваєш Свою любов неймовірним чином! Ти відновляєш моє серце, ти робиш нове, ти відкриваєш в мені здатність любити. І я прошу Тебе, допоможи мені полюбити тих людей, яких я любити не можу. Допоможи мені пробачити і прощати їх, допоможи мені дивитися на них Твоїми очима – очима любові, віри і надії. І дай мені молитву за них, в якій буде і ця любов, в якій буде прощення, і яка їх сильно благословить.

Отче, Ти віддав Свого Сина за них так само, як за мене. Нехай це розуміння стане глибоко моїм. Твоя благодать найсильніша! І навіть якщо вони не зміняться, Ти мене міняй. Я не хочу залежати від їх неправильного ставлення, від їх неправильних слів і від їх неправильних дій. Нехай Ісус буде між мною і ними, нехай Його Кров буде між нами.

Дай мені очікувати сюрпризів від Тебе в моїй родині, серед моїх близьких і рідних, Твоїх сюрпризів серед моїх друзів і серед колишніх друзів, Твоїх сюрпризів на роботі або в навчанні, особливо через тих людей, від кого я нічого доброго не чекаю. Дай мені чекати Твоїх сюрпризів з будь-якого боку. Я не хочу вказувати Тобі, через кого Ти принесеш нові благословення в моє життя і в життя моєї сім’ї.

І також, Отче, дай мені очікувати і вірити в Твої сюрпризи в моїй церкві, серед моїх братів і сестер, сердь моїх наставників.

І допоможи мені бути другом  тим, хто не дуже добре ставиться до мене. Допоможи мені благословляти їх, просити для них кращого.

Боже, наповни мене сильним вогнем любові, великодушності до цих дорогих Тобі людей! Боже, Ти твориш нове в мені, і я хочу по-новому бачити людей. Амінь. »