Час з Богом у житті людини важливість та вплив

Час з Богом

Не все те, що ми називаємо часом з Богом насправді ним є.

 1. Іван до семи Церков, що в Азії: благодать вам і мир від Того, Хто є, Хто був і Хто має прийти; і від семи духів, що перед престолом Його,
 2. та від Ісуса Христа, а Він Свідок вірний, Первенець з мертвих і Владика земних царів. Йому, що нас полюбив і кров’ю Своєю обмив нас від наших гріхів…

(Об’явлення 1:4,5)

Іван показує Хто такий Христос, що Він зробив і ким Він зробив нас. Питання в тому чи ми користуємось цим у житті. Бог є той Хто дав нам вільний доступ до Нього. Ми маємо це оцінити і користуватись цим. Якщо щось зроблено для тебе краще то користуйся цим.

 1. що вчинив нас царями, священиками Богові й Отцеві Своєму, Тому слава та сила на вічні віки! Амінь.
 2. Ото Він із хмарами йде, і побачить Його кожне око, і ті, що Його прокололи були, і всі племена землі будуть плакати за Ним. Так, амінь!
 3. Я Альфа й Омега, говорить Господь, Бог, Той, Хто є, і Хто був, і Хто має прийти, Вседержитель!

(Об’явлення 1:6-8)

Священик хто це? Якщо ви наберете в пошуку слово священик що ви побачите? Насправді це людина яка стоїть перед Богом і служить Йому. Ким були священики у старому заповіті? Вони стояли при храмі і приносили жертву. Коли ми перенесемо це у Новий Заповіт то бачимо що принцип жертви і служіння Богу залишився. Священик покликаний стояти перед Богом, служити Йому.

Є різниця між тим коли я стою перед Богом і говорю до Нього і тим, коли я стою і молюсь за когось. Молитись перед Богом і молитись до Бога це різні речі. Часто християни не відчувають цієї різниці. Вони приходять до Бога, кілька слів Йому і далі йде список того, за що ми молимось. Ми робимо добрі діла не тому що нас заставляють чи мотивують, а тому що в нас є достаток Божої любові і ми покликані хотіти робити те, що повинні.

Деколи християни залишаються з Богом тому, що так краще а не тому що Він зробив.

 1. І перед престолом як море скляне, до кришталю подібне. А серед престолу й навколо престолу четверо тварин, повні очей спереду й ззаду.
 2. І перша тварина подібна до лева, а друга тварина подібна до теляти, а третя тварина мала лице, як людина, а четверта тварина подібна до орла, що летить.
 3. І ті чотири тварині, кожна з них мала навколо по шість крил, а всередині повна очей. І спокою не мають вони день і ніч, промовляючи: Свят, свят, свят Господь, Бог Вседержитель, що Він був, і що є, і що має прийти!
 4. І коли ті тварини складають славу, і честь, і подяку Тому, Хто сидить на престолі й живе віки вічні,
 5. тоді падають двадцять чотири старці перед Тим, Хто сидить на престолі, і вклоняються Тому, Хто живе віки вічні, і складають вінці свої перед престолом та кажуть:
 6. Достойний Ти, Господи й Боже наш, прийняти славу, і честь, і силу, бо все Ти створив, і з волі Твоєї існує та створене все!

(Об’явлення 4:6-11)

Що є в устах тих, хто славить Бога? Вони славлять Бога за Його діла. Коли ми говоримо про час поклоніння то звідки брати ці слова? Якщо моя молитва бідна у словах, мені потрібно читати Біблію і вчитись молитися. Шукати потрібні слова які торкатимуться мого серця і серця Бога. Псалми це найбільший підручник по поклонінню у Біблії. Досить часте оправдання це «Я так не вмію молитись!». Але ж усе приходить з досвідом. Ти починаєш молитись, вивчаєш і розвиваєш молитву. Це називається духовний ріст.

Духовний ріст не має зупинятись ніколи. Коли я практикую молитву я буду у ній рости. Є таке поняття як 12 Імен Бога. Час з Богом має бути в насолоду. Давид був дуже зайнятою і активною людиною. Але разом з тим він найбільше цінив час присутності Божої. Мойсей в пустелі теж мав багато роботи і проблем, але кожен день він заходив у молитовний намет щоб поспілкуватись з Богом.

Є категорія людей які постійно відкладають спілкування з Богом на потім поки не вирішать свої питання. Нам потрібно мати достатньо мудрості і смиренності щоб виділяти час для Бога. Змінювати своє мислення і відношення.

 1. А коли Він узяв книгу, то чотири тварині й двадцять чотири старці попадали перед Агнцем, а кожен мав гусла й золоті чаші, повні пахощів, а вони молитви святих.
 2. І нову пісню співають вони, промовляючи: Ти достойний узяти цю книгу, і розкрити печатки її, бо Ти був заколений, і кров’ю Своєю Ти викупив людей Богові з усякого племени, і язика, і народу, і люду.
 3. І Ти їх зробив для нашого Бога царями, і священиками, і вони на землі царюватимуть!

(Об’явлення 5:8-10)

На кожен період життя є нова пісня від Бога. Є дві крайності коли одні християни занадто пасивні а інші занадто зайняті різними служіннями щоб прийти просто до Бога. Мусить бути баланс, на це і покликане лідерство. Приходити до Бога ради Бога.

 1. Для дириґента хору. Псалом Давидів.
 2. Непохитно надіюсь на Господа, і Він прихилився до мене, і благання моє Він почув.
 3. Витяг мене Він із згубної ями, із багна болотистого, і поставив на скелі ноги мої, і зміцнив мої стопи,
 4. і дав пісню нову в мої уста, для нашого Бога хвалу, нехай бачать багато-хто й пострах хай мають, і хай вони мають надію, на Господа!

(Псалми 40:1-4)

Знову мова йде про нову пісню. Давид проходячи через нову кризу у житті просить нову пісню. Коли Бог проводить нас через певний період а потім виводить з нього з перемогою. Коли Ізраїль перейшов море, Міріам почала танцювати отримавши нову пісню від Бога. Коли ти виходиш з періоду у житті Бог дає нову пісню. Нові проголошення. Починають з’являтись нові слова і нова хвала Богу.

 1. Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями.

(До Римлян 8:26)

Ми можемо молитись і духом і Словом. Ми часто по причині своєї ліні молимось на інших мовах бо так простіше. Дар Духа Святого це хороша річ але важливо чути нас від нашого серця. Бог хоче чути що у нашому розумі. Чи є повнота у моїх молитвах? Чи тільки духом?

Розвивайте молитву своїми устами прославляючи Творця.