Чи Ти Той Хто має прийти?

Чи ти Той Хто має прийти? 

Матв 11:1-6

1 І сталось, коли Ісус перестав навчати дванадцятьох Своїх учнів, Він звідти пішов, щоб учити, і по їхніх містах проповідувати.

2 Прочувши ж Іван у в’язниці про дії Христові, послав через учнів своїх,

3 щоб Його запитати: Чи Ти Той, Хто має прийти, чи чекати нам Іншого?

4 Ісус же промовив у відповідь їм: Ідіть, і перекажіть Іванові, що ви чуєте й бачите:

5 Сліпі прозрівають, і криві ходять, стають чистими прокажені, і чують глухі, і померлі встають, а вбогим звіщається Добра Новина…

6 І блаженний, хто через Мене спокуси не матиме!

Є дві речі: наші очікування і наша уява. Ми звикли уявляти собі все у яскравих кольорах. І є ще реальність обставин які ми переживаємо.

Іван сидів у в’язниці і сумнівався. Він судив себе що він даремно мав розмову з царем, через що його і посадили. Він очікував що Бог витягне його. Він чує що Ісус проповідує і про чудеса і знамена.
Ми думаємо що якщо є несправедливість до нас то Бог має швидко все вирішити і поставити все на місце. Коли Павло сів у в’язницю він не почав судити, по його післаннях ми бачимо що він продовідував служити Богу. Не все в нашому житті відбувається так як ми того очікуємо.

Християнство завжди було гонимо. Ніколи ще християни не сиділи в комфорті, без викликів чи конфронтації. У Бога є свої сезони де відкриваються певні можливості.

6 І блаженний, хто через Мене спокуси не матиме!

Багато людей спотикаються об цей вірш приймаючи рішення не говорити про Ісуса щоб світ краще приймав їх.

8 Та на що ви дивитись ходили? Може на чоловіка, у м’які шати одягненого? Адже ті, хто носить м’яке, по палатах царських.

9 По що ж ви ходили? Може бачити пророка? Так, кажу вам, навіть більш, як пророка.

10 Бо це ж той, що про нього написано: Ось перед обличчя Твоє посилаю Свого посланця, який перед Тобою дорогу Твою приготує!

11 Поправді кажу вам: Між народженими від жінок не було більшого над Івана Хрестителя! Та найменший у Царстві Небеснім той більший від нього!

Коли ми дивимось на ці речі ми маємо розуміти, що не має значення що говорить світ чи твої емоції, Ісус оцінить рано чи пізно. Буде це визнання чи під час життя чи вже у вічності.

Треба перевірити чи я емоційно слідую за Богом чи це є моє тверде рішення. Я хочу бути виконавцем Твоєї волі?

12 Від днів же Івана Христителя й досі Царство Небесне здобувається силою, і ті, хто вживає зусилля, хапають його.
12 ‘From the time that John the *Baptist began to teach until now’, Jesus said, ‘the *Kingdom of *Heaven is becoming very strong. Strong people who really believe God are taking hold of it. (переклад easy english)

Що відбувається з християнами у світі? Їх вбивають.
Царство небесне терпить насилля і злі люди беруть Його силою. Ми завжди будемо незручними для світу.

З 16 вірша цього розділу говориться про суди над містами.

Ми ніколи не знатимемо як Бог використає наше післання. Наша відповідальність сіяти Слово Боже.

25 Того часу, навчаючи, промовив Ісус: Прославляю Тебе, Отче, Господи неба й землі, що втаїв Ти оце від премудрих і розумних, та його немовлятам відкрив.

26 Так, Отче, бо Тобі так було до вподоби!

27 Передав Мені все Мій Отець. І Сина не знає ніхто, крім Отця, і Отця не знає ніхто, окрім Сина, та кому Син захоче відкрити.

28 Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!

29 Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.

30 Бож ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!

Бог заспокоїть тебе, якщо ти прийдеш з проханням. Якщо людина не приймає моє слово то це не є мій тягар, це Ісуса тягар. Він просить не брати Його тягарі а нести свої. А наш тягар це йти і говорити людям Добру Новину.

Leave A Reply