Pixel ID: 756683718049006 Дерево в саду | Проповідь церкви У Львові
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Івана 15.1-5

«Ісус сказав: «Я є справжня лоза виноградна, а Отець Мій — виноградар. Він зрізує все галуззя, що не дає плодів. Він підрізає й чистить кожну гілку, що плід несе, і тоді вона ще більше плодоносить. Ви вже очистилися вченням, що приніс Я вам. Тож лишайтеся в Мені, а Я залишуся в вас. Галузка не спроможна сама собою плід давати, якщо вона не є лозою. Так і ви не зможете, якщо не будете в Мені. Я є лоза, а ви — галуззя. Той, хто перебуває в Мені, а Я в ньому, дає врожай багатий. А без Мене ви не зможете нічого вдіяти.»

‭‭Ісус будучи на небесах спустився найнижче щоб бути з людьми. У словах Ісуса була сила. Для нас важливо щоб і в наших устах теж була сила. Бог створив нас такими, які мають в собі дари і таланти. І Він хоче щоб це розкрилось у церкві, духовній сім’ї. Ми покликані приносити плоди.

Я сьогодні не буду говорити про плодоносіння. Я хочу сказати про обрізку. Люди часто проскакують ці слова більше концентруючись на плодах.

Бог Суддя

Люди часто говорять про любов Бога але ми так само і маємо розуміти що Бог святий і Він ревнитель слави, Він не терпить гріх і Він Суддя.

Люди можуть жити в омані що ніби Бог настільки мене любить що не буде судити. Люди думають що не має бути страждань бо Він настільки сильно любить їх.

Я хочу щоб ми не жили в ілюзіі але жили в Євангелії. Він зрізує все галуззя що не дає плодів. І в мене виникають запитання. Образ обрізання несе в собі біль. Садівник приймає рішення що потрібно обрізати. Чи знає дерево на якій гілці нема плодів і яку гілку потрібно обрізати?

Ісус час від часу приходить в життя людини щоб провести операцію. І наслідок цього щоб гілка ще більше давала плодів.

Якщо у вашому житті не відбуваються такі операції тоді перевірте чи у вас взагалі є стосунки з Богом. Коли ми будуємо себе, Бог буде щось виправляти або обрізати. Це природній процес.

Є речі які мають рано чи пізно бути прибрані у нашому житті. Наприклад це щось з минулого і я не можу з цим сам розібратись. Тоді приходить Бог і очищає. Він хоче з пустелі робити сади. Але неможливо розвиватись без виховання. Бог вказує у нашому житті що потрібно обрізати. Цей процес важливий щоб та ціль для якої це робиться реалізувалась.

Супердуховність

В деяких сферах віруючі люди поступають занадто духовно. Є практичні речі які просто потрібно взяти і зробити. Коли ти приходиш до лікаря він бачить більше ніж ти і щоб вилікуватись потрібна слухняність щоб виконувати усі рекомендації лікаря.

Луки 16.8

«І господар похвалив свого безчесного управителя за те, що той діяв так винахідливо. Мирський люди більш винахідливі у повсякденних справах одне з одним, ніж духовні.»

‭‭В певних моментах віруюча людина поступає немудро. В той час як невіруюча людина логічно робить правильно. Нам не потрібно одухотворяти те що не треба. Не удаляйтесь від простоти у Христі.

Чому віруючі люди деколи роблять помилки там де невіруючі не роблять? В нас є велике виправдання. Я чую Бога і Він мені все розкаже.

Ефесян 4.1-3

«Тож я, як в’язень, який належить Господу, благаю вас жити так, як то личить людям Божим, та бути гідними поклику Божого. Будьте завжди покірливими й лагідними, а також терплячими й приймайте один одного з любов’ю. Намагайтеся зберегти єдність даровану Духом. Ревно бережіть її.»

‭‭Він показує їм центральний момент який актуальний для усіх це єдність. Потрібно ревно берегти єдність. Є речі які руйнують єдність і впливають на неї.

Ефесян 4.4-7

«Є лиш одне Тіло і один Дух, і ви були покликані Богом, щоб розділити одну надію. Є лише один Господь, одна віра, одне хрещення. Є лише один Бог і Отець всіх. Він володар усього, виявлений в усьому, і Він усюди. Але кожному з нас була дарована особлива милість, мірою щедрості Христової.»

‭‭Ця міра не поягає в тому хто кращий чи гірший але кожному за здібностями його.

Ефесян 4.8-13

«Ось чому сказано у Святому Писанні: «І коли вознісся Він, то взяв полонених із Собою і роздав дари людям». Що ж означають слова: «Він вознісся» — як не те, що Він спершу спустився на землю? Таким чином, це саме Христос зійшов, а потім вознісся на вище з небес, щоб наповнити Собою цілком все. Він Сам дарував одним бути апостолами, другим — пророками, третім — проповідниками Доброї Звістки, а четвертим — пастирями й учителями. І зробив Він так, щоб підготувати людей Божих до служіння й підсилення Тіла Христова, і щоб ми всі прийшли до єднання у вірі та в пізнанні Сина Божого, до зрілості, і досягли висот досконалості Христової.»

Наставник

Зрілість не є потрібною сама по собі. Вона дається щоб зрощувати Тіло Христове. Кожен з нас має мати цього наставника хто має право і може говорити у наше життя. Я бачив людей які починали служіння але вони були незалежні. Вони не дозволяли комусь робити обрізання у своєму житті. Вони були мудрі у своїх очах і їх гордість не пускала нікого у своє життя.

Адам з Євою коли згрішили певний час жили з цим. Вони зробили собі одежу і певний час з цим жили. Але коли приходить Бог тоді все починає проявлятись. Вони почали звалювати вину на іншого. Вони вели себе як жертви. І насліжки були плачевними. Вони залишили сад і почали цей довгий шлях довжиною 66 книг Біблії до спасіння душі. І цей шлях ми сьогодні досі продовжуємо.

Коли ти читаєш Біблію, Біблія читає тебе. Ми відображаємось у цьому духовному дзеркалі і бачимо що в нас не так. Але є речі які Бог не покаже мені без дарів служіння. Я як пастор можу сказати що є два види пасторів. Одні підзвітні своїм наставникам а є і незалежні. У підзвітних я бачу зрілість і збалансованість. Вони можуть прийти до наставників і отримати допомогу.

І я бачив незалежних. Вони себе вважають самодостатніми.

Ми як дерева приходимо на медогляд до своїх наставників. І є моменти коли вони показували певні моменти що потрібно змінити або взагалі викинути. Ми таким чином зростали, наше життя очищалось. Вони були дуже зрілими і прямими людьми. Вони були практичними наставниками і захищали завжди нас від супердуховності.

Наставники є теж людьми і не досконалими. Бог кличе немічне щоб зробити з нього сильне. Він кличе немудрого щоб зробити його мудрим.

Ефесян 4.16

«та усе тіло залежить від Нього. Його владою усі частини тіла з’єднані докупи, і все воно тримається разом завдяки Христу. І коли кожна окрема частина виконує те, що мусить, все тіло росте й міцніє завдяки любові.»

‭‭Ми маємо бути в єдності і бачити цю любов Божу.

Івана 15.8

«І через те Отець здобуде славу, що ви дасте багатий врожай і станете Моїми учнями.»

Учнівство

‭‭Учнівство це процес на все життя і він ніколи не завершиться. Наше Євангеліє має бути актуальним і зрозумілим. Кожне покоління має свою мову. І ми маємо змінюватись щоб бути близькими до людей. Щоб говорити з людьми на їх мові.

Ісус актуальний у кожному поколінні. Ми маємо бути як ці дерева відкриті не тільки для Бога але і для Його садівників. Які не просто поливають а можуть і очищати нас, щоб ми приносили ще більше плоду.

Амінь.

Summary
Дерево в саду | Проповідь церкви У Львові
Article Name
Дерево в саду | Проповідь церкви У Львові
Description
Проповідь на тему плодів як кожен з нас має приносити і умову для плодоносіння, це обрізання. Що таке обрізання дерева у світлі Біблії і яке це значення має?
Author
Publisher Name
Церква у Львові Явлення Христа
Publisher Logo