Pixel ID: 756683718049006 Джулієт Фант – Стратегічна пауза
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Juliet Funt – The Strategic Pause

Джулієт Фант – Стратегічна пауза

Пауза це дуже потужне джерело ідей. Ми витіснили паузи у своєму житті постійно працюючими смартфонами і дрібними справами. Наш день стає схожим на безперервний реп з постійних справ та турбот, розмов і комунікацій в інтернеті. Цей алгоритм має недолік бо талановиті люди не мають часу подумати про творчі вирішення проблем.

Ми занадто зайняті щоб зменшити зайнятість у своєму житті. Скільки коштує поклоніння хибному богу зайнятості? Багато людей в світі перевантажені. В нас є вибір визнати що робота завжди буде такою чи знайти рішення.

Чистий простір – це стратегічна пауза між діями у житті чи роботі. Ці паузи як кисень який допомагає розпалити інші сфери. Ця пауза не буде видна на МРТ нашого мозку бо насправді робота мозку ніколи не припиняється.

Три речі які показують що таке чистий простір. Це не медитація і не політ у хмарах. І це не напрямок над якоюсь проблемою де ми всі думки направляємо в сторону одної проблеми. Чистий простір це розвантаження розуму. Це місце де ти мрієш.

Показна зайнятість це велика проблема багатьох людей. Де люди себе перевантажують різними проблемами.

Енергія, досконалість, інформативність і активність – це злодії які крадуть наш вільний простір. Перфекціонізм дає такий ефект коли людина починає жити у постійному напруженні. Який з цих злодіїв приходить до вас найчастіше?

Як тільки ви відчули що страждаєте від однієї з цих сфер потрібно зупинитись і усвідомити що є проблема. Потрібно себе контролювати і зупиняти.

Наш вільний простір обов’язково буде заповнений злодіями якщо ми не використовуємо їх самі.

Питання для створення вільного простору:

Чи є щось таке що ви можете випустити?

Де межа що є достатньо добре і що достатньо?

Що насправді мені потрібно знати?

Що заслуговує моєї уваги?

Редуктивний спосіб мислення постійно щось вирізає і перевіряє щоб розвантажити себе. Лідерам потрібно навчити свої команди мислити редуктивно.

juliet-funk-whitespace

Електронна пошта це «Волан де Морт» показної зайнятості. (Головний антагоніст книг про Гаррі Поттера)

Неважливо що є головне у вашому житті але поспішайте! Хороший шанс є сьогодні. Навчіться відволікатись від зайнятості і сказати так коли є можливість піти на прогулянку або провести час зі своєю сім’єю.