Pixel ID: 756683718049006 Гарі Хауген "Лідери не бійтесь!"
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Gary Haugen – Leaders – Do not be afraid!

Усі найкращі тренінги можуть бути беззмістовними через страх. Тому Ісус перед розп’яттям казав учням не бійтесь.

Страх це серйозніша проблема ніж інші. Страх це руйнівник мрій. Мартін Лютер Кінг молодший говорив про мрію перед мільйонами. Він розкрив свою мрію перед нацією і змінив історію. Лідерство починається з мрії. Потрібно пристрасно переслідувати мрію і вести до неї інших людей. Але з часом страх почне нищити мрію. Він замінятиме мрію на егоїзм, він почне рости.

Страх береться за справу коли ми чуємо моторошні новини або реальні історії. Ми починаємо думати а що буде з нами?  Але найчастіше мрії лідерів розбиваються через щоденні випробування байдужості, бо не відстоюємо свою мрію перед випробуваннями.

Навряд ми знаємо що насправді нас лякає найбільше всього. Страх виглядати невдахою в очах інших, і мати образ невдахи це один з найгірших. Бути хоробрим складно, тому що через наші щоденні страхи ми не знаємо чого насправді боїмося. Нам потрібно постійно аналізувати свої страхи. Що мене непокоїть в даній ситуації? Такі питання потрібно задавати постійно.

Кожен день по пів години ми в тишині перед Богом аналізували що насправді відбувається в нас. Починають спливати різни тривоги і страхи. Багато людей саме через це бояться залишатися самим з собою зі своїми страхами.

Другим пунктом який допоможе нам вижити це перейти від захисту до нападу. Що нас вражає більше? Те, що можуть люди у світі? Чи те що може Бог?

Якщо ми боїмося вчинків людей більше ніж того, що може зробити Бог, ми не зможемо перемогти.

Ворота пекла не подолають Бога. Це мається на увазі що саме пекло добре охороняється воротами. Тому нам потрібно бути в нападі з Богом а не сидіти в постійному захисті і страху.

Лідерам потрібно перейти від захисту до нападу. Атакувати темні сили а не чекати що до нас прийде ворог.

Лідери роблять ще одну важливу річ. Вони створюють команду хоробрих які міняють світ. Один в полі не воїн. Ісус міг стати героєм одинаком, але Він створив команду хоробрих яким в останню ніч сказав: «Не бійтеся!». Він їх підтримував через общину де вони служили один одному і любили один одного.

Що може захистити команду від страху? Це сили любові яку члени команди випромінюють один до одного.

Вбийте нас і ми виростемо на 20%. Так ми сказали коли в Кенії поліцейська банда об’явила нам війну коли ми захищали малозабезпечених від жорстокості. І через те що ми так сильно любили один одного і всі кинулися в бій ми змогли змінити ситуацію.

Ми лише слуги на полі бою але справжній солдат це Сам Ісус Христос. Лютер Кінг у ніч перед смертю сказав що він щасливий бо дійшов до вершини гори і побачив що мрія в безпеці і що ні один страх їй не загрожує.