Гуртожитки медичного університету

Всім привіт! Ще один день і можливість поширювати запрошення на наше недільне богослужіння!

Церква Львів

Церква Львів

Сьогодні ми вирішили піти у гуртожитки Львівського медичного університету. Багато іноземців живуть в цих гуртожитках тому з нами були двоє представників Африки. Люди були досить відкриті до спілкування, і що приємно нас пускали всередину гуртожитку без будь-яких перешкод.

Коли ти йдеш і робиш щось не для себе а для Бога, приходить радість і сповнення надії що в України є майбутнє! Але це буде тоді, коли церква не сидітиме в своїх залах а коли буде йти до людей!

Цікаве спостереження! Гуртожитки як і сам університет знаходиться у Львові на вулиці Пекарській. Пекарська це одна з найцікавіших вулиць міста Львів! Вона починається судом, і також говорять що колись там був пологовий будинок. Далі йдуть магазини і фірми. Ніби як життя людини! Потім йдуть навчальні заклади і лікарні. Ще далі капличка і морг! Ну і на завершення вулиця закінчується цвинтарем! Це такий образ життя людини наповнений різними подіями і етапами життя але все йде до одного завершення!

Тому діяльність церкви у місті є важливою частиною життя суспільства! Адже всі опиняться на цвинтарі але куди піде наша душа?

Leave A Reply