Pixel ID: 756683718049006 Церква у Львові "Явлення Христа" Україна - сучасне прославлення, актуальні проповіді, служіння у Львові
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Церква у Львові “Явлення Христа” – служіння що надихає

Християнська церква “Явлення Христа”

Якщо Вас цікавить духовна сторона і Ви бажаєте познайомитися з християнами, тоді запрошуємо Вас до Церкви. Як Ви уявляєте собі служіння християнської Церкви в сьогоднішній час? Можливо в Вашій уяві малюються золоті куполи, образи, довгі ряси, жінки в хустинах зі свічками в руках? Є інша картина! Звичайні люди, радісні обличчя, відкриті серця і двері осель, братерська любов і готовність підтримати та допомогти. По їхніх плодах пізнаєте їх, якщо буде між ними любов, то це учні Мої — сказав Христос. А ще Він сказав: “Де двоє — троє зібрані в ім`я Моє, там Я серед них.

Ми віримо, що християнська Церква — це не будівля рукотворна, Церква — жива. Це спільність людей, які вірять в Бога і будують своє життя на фундаменті Слова Божого (Біблія). Наше служіння допоможе Вам знайти себе, своє покликання та місце у житті. Ми не маємо всіх відповідей, але знаємо Того, Хто може Вам відповісти, Хто любить Вас, хоче стати Вашим найближчим Другом і бажає , щоб Ви стали щасливою людиною. Бог є любов, а справжнє щастя людина може пережити тільки з Богом. І це – наш Спаситель і Господь – Ісус Христос!

Служіння церкви у Львові

Ви можете реалізувати себе в служінні Богу та людям разом з нами. Христос дав Своїм учням повеління нести Добру Новину – проповідувати Євангеліє Божого Царства іншим людям, робити учнів і послідовників Христа. Усі фундаментальні істини, в які ми віримо, Ви можете прочитати в розділі Символ віри.

Залиште повідомлення пастору або приходьте на богослужіння щонеділі за адресою:

м. Львів, вул. Лемківська, 3 (актовий зал) о 14.00 год

Церква Явлення Христа Львів