Львів відсвяткував 500-у річницю реформації

В продовження святкування 500-річчя Реформації.

                Вчора, 30 жовтня 2017 року, у Львові відбулась  неймовірна християнська «тусовка», якщо говорити на молодіжному жаргоні, на дуже високому рівні.

Поважні єпископи, пастори, представники місцевої влади, і  особисто мер нашого міста п  А. Садовий  разом з багато чисельним народом Божим з декількох десятків протестантських церков м. Львова, зібрались  в нашому Оперному театрі, щоб урочисто відзначити  святкування 500 –річчя Реформації у нашій країні і у нашому місті зокрема.

img_1402

Також було багато запрошених гостей, які мали нагоду почути цікаві історичні моменти із заснування протестантства, як альтернативного живого християнства. Була  дуже тепла,наповнена радістю, миром  та молитвою атмосфера в залі. Весь зал щиро та натхненно молився за наш народ, за владу, за Україну. А у виконанні капели «Трембіта» звучали грандіозні музичні твори хору на оркестру  на славу Всемогутнього Господа Ісуса Христа.

Це був неймовірний  час  єдності  Церкви Божої в хвалі та поклонінні нашого Творця  в самому серці нашого міста-в Оперному театрі!