Pixel ID: 756683718049006 Молитовне служіння церкви Явлення Христа
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Молитовне служіння як одне з найважливіших у житті сучасної церкви є невід’ємною частиною нашого служіння. Ми віримо що молитва це спілкування з Богом.

«Будьте тривалі в молитві, і пильнуйте з подякою в ній!»

(До Колоссян 4:2)

Перед кожним служінням у неділю, в нас є група молитовників, які моляться перед початком за саме служіння і за людей які на нього прийдуть. Приблизно один раз на місяць наше недільне служіння повністю проходить у форматі молитви і поклоніння. На такому служінні основну частину займають молитви і поклоніння Богу піснями. Також є молитви за людей, де пастор молиться індивідуально за тих, хто цього потребує або тих, хто має проблему або нужду.

Майже щотижня є окреме молитовне служіння в офісі церкви, де група молитовників молиться за напрямок церкви а також за людей. На таких служіннях часто є спілкування де люди діляться своїми власними переживаннями під час індивідуальної молитви вдома.

А як молитеся, то не будьте, як ті лицеміри, що люблять ставати й молитися по синагогах та на перехрестях, щоб їх бачили люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою!

А ти, коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно.

(Від Матвія 6:5,6)

Якщо ви хочете більш детальної інформації то напишіть нам або подзвоніть.