Pixel ID: 756683718049006 Мій ворог. Моя війна. Моя перемога. Нік Вуйчіч Інвалідність
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Мій ворог. Моя війна. Моя перемога.
Нік Вуйчіч

Інвалідність – це не хвороба, не стан тіла. Інвалідність – в підсвідомості, в розумі. Це спосіб життя, менталітет. Інвалідність кричить, диктує, встановлює свої правила: “Ти не можеш, ти бідний, ти потребуєш постійної допомоги, ти неспроможний”. Але найголосніше вона заявляє: “Ти – для всіх тягар. Тебе не люблять, а шкодують. За великим рахунком, усім буде тільки краще, якщо тебе не стане”.

Інвалідність, як капкан для розуму, змушує думати певним чином. І тільки ти вирішуєш жити по-іншому, мислити інакше – гострі зуби сумнівів починають рвати твою свідомість в кров, змушуючи повернутися до колишніх думок і почуттів. І знову усвідомлення жалю до себе і несправедливості життя захльостує з головою.

Інвалідність – як клеймо у тебе на лобі. Вона не дозволить тобі мріяти про сім’ю, заявляючи, що ти не гідний любові, не дасть реалізуватися в служінні, наполягаючи на тому, що тобі нічого сказати людям. Інвалідність хоче, щоб ти відчував себе нікчемним і не думав про щось більше.

Інвалідність намагається опанувати тобою повністю. Вона хоче не просто обмежити тебе в тілі, вона прагне опанувати твоєю душею і розумом, підпорядкувати собі твої почуття, емоції, прагнення і бажання. І, якщо це станеться, інвалідність вб’є тебе. І це – реальність.

Інвалідність намагається впровадити глибоко в твій розум думку про свою непереможність. Але це брехня. З інвалідністю можна впоратися тільки одним шляхом – оновленням мислення. Це щоденна наполеглива праця. Твоє тіло, твої думки і твоє оточення – всі вони будуть волати тобі: “Навіть не намагайся! Нічого не зміниться! Нічого не вийде! Ти не просто інвалід, ти – каліка! Назавжди!” Але ти, зціпивши зуби, робиш маленькі подвиги віри. Ти віриш, ти бачиш, ти сповідуєш. Спочатку – для віри, потім – від віри. Нехай навіть ніхто, крім тебе, не бачить твоїх маленьких перемог. Бачить Бог.

І одного разу ти перестаєш відчувати себе збитковим, перестаєш помічати свою інвалідність. Ти стаєш упевненим, самодостатнім і живеш повноцінним життям – любиш, служиш Богу, працюєш. Ти розумієш, що сталося? Ти переміг інвалідність в дусі, ти витіснив її зі своєї підсвідомості. Ти вільний! Більш того, ти не просто щасливий і здоровий, ти стаєш натхненням для інших.

Чи означає це, що інвалідність більше ніколи не спробує опанувати твоєю свідомістю? Ні звичайно. Вона неодмінно буде нагадувати про себе – болем, думкою, чиїмось словом або поглядом. Але ти вже знаєш її в обличчя, розрізняєш її брехливий голос. І вмієш перемагати. Досвід перемог стверджує і піднімає тебе. І голос інвалідності все слабше. І одного разу він замовкне зовсім. Назавжди.