Нові запрошення на богослужіння

Наша церква розробила нові запрошення! Прийшла весна і настав час йти і впливати на своє місто Львів!

Церква Львів

Церква Львів

Церква Львів

Церква Львів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нашу церкву відвідують студенти з Африки які вчяться тут, тому ми перекладаємо проповіді на французьку мову. Також це привід по впливати на інших людей які говорять французькою.

Сьогодні наше молодіжне служіння відбувалося на вулиці. Ми пішли у гуртожитки де саме і проживають студенти з південного континенту. Хоч було досить холодно але і на вулиці люди брали запрошення.

Дизайн ми спеціально підбирали нейтральний щоб не виглядати занадто релігійною церквою. Таким чином ми хочемо дати шанс цим людям прийти до нас на богослужіння і отримати щось від Господа. Церква може бути помазаною, мати гарні проповіді і молитву, але якщо немає впливу на невіруючих тоді втрачається головний зміст християнства. Адже Ісус сказав: « Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.»

Біблія Від Матвія 28:19,20

Про наступні заходи ми будемо писати у розділі “Новини”, тому слідкуйте за життям нашої церкви! А ще краще беріть активну участь!

Leave A Reply