Одкровення від бухгалтера лист 1

Одкровення від бухгалтера

Лист 1

Привіт, я банальний, і напевне ,багато хто думає що скучний,  занудний бухгалтер.

Бухгалтер – о,  – це щось,дуже непривітне, зле, і сварливе. Той хто тільки і сидить в своїх скучних цифрах і рахує,  рахує,  рахує…

Дивиться на всіх з-під лоба, і бурчить, всім не задоволений, набундючившись, з окулярами, які від злості сповзли на кінчик носа…

Гарна картина? Може десь ви таку і бачили?

Але сьогодні, я хочу сказати і розповісти вам, що є інші бухгалтери: сонячні, радісні, повні надії, привітності і розуміння, які світяться любов’ю, терпінням і наповнені миром.

Думаєте це неможливо? Ні, можливо, але тільки з відновленим з переродженим серцем, наповненим самим єством Спасителя Нашого Ісуса Христа. Це –  я, той бухгалтер з 25-ти річним стажем.

Хочу розбурхати вас, почати таку собі хвалебну оду собі, коханій. Але в хорошому розумінні, щоб похвалитись не собою, а Тим, хто в мені, Тим, хто робить, робив і продовжує робити в мені свою роботу на Його Славу.

Просто, ВІн ні з того ні з сього

В понеділок ввечері 9 жовтня 2017 року( коли я вже змучена після роботи),раптом садить мене  за стіл на кухні( бо за комп’ютером «святе» місце зайняте сином-студентом) і я  починаю розмову з тим читачем, якому ще хоть щось не байдуже, і якому хоть на щось не начхати.

Бо байдужість це страшна річ, і  якщо ти це ще читаєш, значить ти з тих, хто щось хоче змінити чи в собі, чи навколо. І нажаль, чи на щастя, без Христа Спасителя, цього ну ніяк сам не зробиш. Думаю, що Він дав таке бажання розпочати збирати таку собі «колекцію» з ваших історій, свідчень, про себе, тільки, домовимось що це буде щось хороше, світле, те,що приносить похвалу і славу нашому Творцю.

Ну на сьогодні вже досить, пишіть, хваліться Господом щоб цей світ побачив: « що добрий Господь і милість Його навіки..»

SAM_4554