Pixel ID: 756683718049006 Християнський блог. Лист 11. Що руйнує віру?
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Одкровення від бухгалтера

Лист   11             

Сьогодні поговоримо …. Про хробаків, руйнівників  віри.

51727_big

   Сумніви, підозрілість, недовіра, страх –  це ті хробаки, які підточують  нашу

   віру, як корені дерева.

        Вони точать, точать і точать ці корені ,поки величезне дерево в один  «прекрасний день» візьме і не впаде….. Їх не видно, не чути, вони голосно не кричать, і ніби нікому не заважають. Вони просто тихенько роблять свою роботу.

         Це так працюють сумніви у нашій голові. Вони спочатку тихо  нашіптують думки, слова невпевненості, недовіри, сумнівів, страху. А коли ми починаємо це говорити в голос, і поступати по цих словах, то значить наше серце вже повністю атаковане  ворогом. Де є сумніви – не має віри. Не має впевненості ні в собі, ні в оточуючих  людях, ні в Господі… Вони точать нас з середини.

         І тільки один, хто може їх видалити з мого  розуму та серця-це я сам своїм рішенням, попросивши допомоги у Бога. Бо Господь дав нам великий дарунок – волю і право вибору.

      І коли тільки заповзає в мій розум цей маленький, противний  хробачок  сумніву – я відразу можу його роздавити Словом Божим і молитвою  до Господа Ісуса. Буває, що з першого разу до нього не доходить, тоді я беру владу в свої руки і проголошую слова Божих обітниць на моє життя, нагадую йому про жертву Ісуса Христа, про Його Святу Кров і Божу владу над моїм життям.

    Головне в цьому протистоянні – бути впевненим, що не я воюю, а мій Господь за мене стоїть. І неодмінно  прийде перемога. І всі ці дрібненькі надокучливі, настирливі «липучки» всохнуть і позникають, як пара на вітру.

10 Steps for Overcoming the Fear of Making a Change

   Тільки не зупиняйся і не здавайся. Не думай, що ти один з ними воюєш… НІ, І я, і кожна людина на землі була чи є атакована сумнівами чи страхами. Але перемога завжди приходить до тих, хто вірить …і наполегливий.

   Приходь, разом нам  з ними  легше боротись і перемагати, а потім разом радіти за горнятком запашної львівської кави.