Pixel ID: 756683718049006 Одкровення від бухгалтера Лист 12
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Одкровення від бухгалтера

Лист 11

                   Зимова сплячка ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!… Ведмідь готується вилазити з барлоги!

І я також… І все таки весна приходить і перемагає, якщо не за вікном, то обов’язково в серці. Десь глибоко, в середині мого “я” оживає мрія, радість і надія.

Ведмеді весну чують  далеко до її приходу, ще в барлозі . В них починають  налаштовуватись біоритми  організму на весняний лад. Ще там, у барлозі, вони готуються  до активної  боротьби за нове життя, за здійснення своєї Богом призначеної тільки їм  місії – бути ведмедем!

kartinki24_ru_bears_86

                А   Чи готовий ти,мій улюблений друже  вже вийти зі своєї кімнати – барлоги?  Вийти на зустріч свіжому, теплому подиху весни, порі, коли Господь творить  все нове в природі, і також Хоче торкнутись твого і мого серця, щоб вдихнути в нього нове життя, нову віру, нову надію, нове бажання до кардинальних змін на добре, світле і цікаве.

Все те, що робить тебе і мене ЛЮДИНОЮ, як написано «вінцем творіння Божого», а не “ведмедем”, який просто живе інстинктами своєї плоті, хоч і миле, Боже створіння.

Я вірю, що в Господа є для тебе новий, чудовий план, який обов’язково є добрим власне для тебе, і він є унікальним, бо він є твій від Нього. Єдине, що з нашого боку необхідне зусилля і трохи терпіння, щоб його отримати і втілити в життя. А покликання відкривається у Його помісній церкві куди Він направляє свої дари та таланти.

  З Весною тебе!

  Народження чуда починається…

ВСЕ МИНЕ  І СОНЦЕ ПРИЙДЕ,

ВСЕ МИНЕ І РАДІСТЬ ПРИЙДЕ.