Pixel ID: 756683718049006 Таланти і дари, в блозі від бухгалтера Лист 14
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Одкровення від бухгалтера

Лист -надцятий….

Привіт! Рада знову з тобою поговорити, хоча нажаль, поки що це скоріше монолог, мої роздуми в голос, хоча я вірю, що ти читаєш і може навіть також роздумуєш над моїми ”одкровеннями”; а може пишеш свої, тільки десь тихенько у куточку на кухні, чи за столом своєї кімнати…

Я впевнена, що ти творча і талановита особистість, бо немає ні однієї людини, чуєш, ні однієї на цій землі людини, створеної Богом, яка не була б у чомусь творча і талановита. Тому що в кожному з нас є завдаток Божої особистості. І якщо ти ще не бачиш цього таланту в собі, то не тому що його не має, а тому що він лежить десь на нижній поличці, повністю припилючений, але він Є.

5ad35036b74dc

Подивись на себе Божими очима, очима Люблячого Батька Небесного… Щось таки ти вмієш робити найкраще, чимось захоплюються в тобі друзі, рідні, знайомі.

Бо всякий чин досконалий приходить до нас від Господа. Прислухайся, придивляйся до самого себе, вникай в самого себе, бо ніхто не знає краще тебе самого, як твій Творець і ти сам.

А коли свій талант ти нарешті знайдеш у собі, як дорогоцінний скарб, тоді знай, що він призначений не служити тобі, а цим талантом ти призначений  служити Господу і людям.  Ось який цікавий поворот!

Але саме в цьому і є вся унікальність і неймовірна досконала мудрість нашого Господа, щоб ми в цьому цікавому процесі  зростали в образ Христовий і переходили від сили в силу і від слави в славу…

Ну що ж, дерзай, шукай і вдосконалюйся! До нової зустрічі на блогерських шпальтах!…

Как-развить-свой-талант-и-добиться-успеха---prim