Pixel ID: 756683718049006 Основний фокус віри | Проповідь церкви у Львові
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

1 Петра 1.5-9

«Ви, захищені силою Божою завдяки вірі своїй, знайдете спасіння, яке отримаєте в кінці світу. Радійте з цього, навіть якщо зараз ви й страждаєте від різних випробувань. Випробувана віра ваша — набагато чистіша і коштовніша від золота, яке все ж таки тлінне, хоч і вогнем випробовується. Та коли з’явиться Ісус Христос, бездоганна віра ваша заслужить похвалу, славу і честь. Хоча ви й не бачили Христа, але ви любите Його. Навіть якщо ви зараз не можете побачити Його на власні очі, ви віруєте у Нього і сповнюєтеся невимовною славною радістю. І ви досягнете мети своєї віри — спасіння душ ваших.»

‭‭Він назиає віру яка цінніша за золото. Виклики є як у віруючих так і у невіруючих. Є різні виклики як фінансові так і по здоров’ю. Але різниця між нами, віруючими, і невіруючими це те що я можу дозволити Богу прийти у своі виклики і не розраховувати на свої сили. Невіруюча людина не має такої можливості бо така людина не вірить в Бога.

Інші проповіді на тему викликів:

Виклики у покликанні

Чи впливає віра на виклики?

Не думайте про обставини

Деколи люди віруючі в Бога розчаровуються бо не все що вони чекали від Бога відбулось. Вони чогось хотіли, це не сталось і вони розчаровані Богом. Тут є велика небезпека. Я ставлю своє спасіння і віру в залежність від відповідей на певні потреби. Людина може не зцілитись але спастись. Віра яка цінніша за золото. Це віра Божа в Спасителя Який прийшов на цю землю.

Весь світ в ці дні святкує свято Народження Ісуса Христа. Ця віра вона є цінніша за золото.

Випробування віри

Євреям 11.1-3

«Що ж це означає — віра? Це значить бути певним у тому, на що сподіваєшся. Вона є доказом того, що щось є дійсне, навіть якщо ми не можемо того побачити. Саме через таку віру в минулі часи наші предки здобули прихильність Божу. Завдяки вірі ми розуміємо, що всесвіт був створений за Божим наказом. Тобто видиме було створене з невидимого.»

‭‭Моя віра в Христа вплинула на мій світогляд. Звідки взявся Всесвіт і як все взагалі працює. Змінюється те, як я бачу світ. Я під іншим фокусом аналізую життя. Я розумію що є духовний світ і є певні духовні речі які впливають на фізичний світ.

Є такі служителі які служать тихо і непомітно. Переважно це служителі які служать у мусульманських країнах. Вони переслідуються на рівні життя і смерті. Таких не побачиш на ютубі чи у соц мережах. Вони засекречені як розвідка.

У християнстві є два світи. Комфортне християнство Європи де ти вільно можеш проповідувати. І є інший світ де християнство на рівні життя і смерті. Коли я бачу це я розумію що не все так є як виглядає. Хтось розчарований що кондиціонер зламався а хтось ціною життя намагається донести християнство людям де це заборонено.

Є певна небезпека вірити тільки у комфортне християнство. Нема такої обіцянки що життя з Христом і служіння людям це комфорт і безпека.

Одна жінка яка пережила смертельні рани бойовиків коли видужала посвятила себе служінню підтримки жінок в яких загинули чоловіки по причині віри в Христа. Віра таких людей відрізняється від віри людей які виросли і живуть в комфортних умовах.

Петро каже про випробування віри. І перша церква не мала солодкого життя. Вони мали виклики і страждання. Вони були надзвичайно далекі від комфортного життя. Деколи люди виставляють Богу умови що має бути в житті щоб почати служити. Але потрібно дякувати за те, що є, і служити тим, чим ти вже можеш служити.

Нам не треба дивитись на наші виклики як на особливі і надзвичайні. Насправді можна пережити багато чого. Наші брати і сестри переходять таке що нам і не снилось. Наша віра цінніша за золото. Віра дає спасіння і ніщо не може бути цінніше. Навіть здоров’я не важливіше за вічне  спасіння. Це не можна порівнювати. Наша віра цінніша за золото.

Золото

Золото завжди цінувалось. Це дуже стійкий і красивий метал. І Петро каже що наша віра цінніша за золото. Першоджерело нашої віри це Ісус і Його жертва. Решта речей це другорядне. Ніщо не може замінити цю віру. Люди відходять від Бога втрачаючи цю найціннішу віру.

1 Петра 1.6

«Радійте з цього, навіть якщо зараз ви й страждаєте від різних випробувань.»

‭‭Деколи люди сприймають страждання як випробування.

Нам важливо переосмислити що те, що сталось 2000 років тому це найбільша подія яка сталась для мого життя.

Є велика перевага в житті людини в якої є Бог, при умові що вона тримається за Нього. Бог контролює все і це потрібно пам’ятати.

Римлян 1.16

«І не соромлюся я Євангелії, бо це сила Божа для спасіння всіх віруючих — спершу юдеїв, а тоді й поган.»

‭‭Євангелія це велика глибина яку нажаль багато людей не розуміють. Для більшості це просто красива Різдвяна картинка. Але це зміна всієї історії яка була до того часу. Що ніхто не загинув. Павло каже що я не соромлюсь бо це сила Божа на спасіння.

Народження і смерть Ісуса змінили цей світ. І тепер ми беремо цю естафету і змінюємо світ.

1 Петра 1.10-13

«Пророки ретельно вивчали й розшукували все, що стосується цього спасіння. Вони провіщали про обіцяну нам благодать. Дух Христа сповіщав через тих пророків про страждання, і про майбутню славу, яку отримає Ісус, прийнявши їх. Пророки намагалися збагнути те, про що Дух свідчив: коли це станеться, і яким буде світ у той час. І відкрилося їм, що не собі вони служать, а вам. Це було сповіщено Духом Святим, який зійшов з небес через благовісників. Навіть Ангели бажають дізнатися про все, що знаєте ви. Тож приготуйте ваш розум для служіння й пильнуйте. Всі надії свої покладіть на благодать, що буде дана вам, коли з’явиться Ісус Христос.»

‭‭Виклики Європи


В нас у комфотрі Європи теж є виклики. Це те, як ти, як віруюча людина, реагуєш на цю систему. Часто невіруючі знають як ми себе маємо вести, це не можна і так не треба. Є виклик в тому коли ти в обставинах несправедливості і ти хочеш поступити по справедливості. Але читаючи Біблію ми бачимо що не завжди потрібно відстоювати справедливість там де не треба.

Такий виклик робиться в зоні християнства. Чи ти відреагуєш як всі чи ти будеш реагувати інакше. Люли чекають від нас реакції такої як вони хочуть. Біблія пише про інші принципи. Але щоб так рухатись має бути ця віра яка прийшла через Ісуса Христа.

1 Петра 1.13

«Тож приготуйте ваш розум для служіння й пильнуйте. Всі надії свої покладіть на благодать, що буде дана вам, коли з’явиться Ісус Христос.»

‭‭Деколи читаючи Петра я бачу що він не просто рибалка. Він порівнює цей ремінь який тримає не тільки одяг але і зброю. Нехай мій розум буде зконцентрований на правильних речах. Будучи тверезими це не значить що ми до цього часу були п’яними. Тверезість це не відсутність алкоголю це здоровий розум на який не впливає емоційність і душевність. Це розум який не говорить лишнього. Нетвереза людина говорить те, що не сказала би тверезою.

Христоцентризм

Ми не маємо залежати від емоційного стану, від зовнішніх обставин. Тут також говориться про благодать. Христоцентризм це коли моя віра і те, як я бачу Писання в центрі цього всього є Христос.

Якщо є певні відхилення по різних причинах я хочу щоб ми повернулись у цей фокус Христоцентризму.

Луки 2.8-11

«Кілька пастухів тієї місцевості лишилися на ніч у чистім полі стерегти свої отари. І з’явився їм Ангел Господній, і сяйво слави Господньої пролилося на них. Страх охопив пастухів. Та Ангел сказав їм: «Не бійтеся, я приніс вам добру звістку, яка дасть велику радість людям. Тому що сьогодні в місті Давидовім народився для вас Спаситель — Христос Господь.»

‭‭Є велика радість що Був народжений Спаситель. Це причина нашої радості. Спаситель прийшов і звершив те, для чого прийшов. Це нам дає оптимізм що щоб там не сталось Господь з нами. І ми зустрінемось з Ним щоб провести вічність разом.

Амінь.

Summary
Основний фокус віри | Проповідь церкви у Львові
Article Name
Основний фокус віри | Проповідь церкви у Львові
Description
Проповідь церкви "Явлення Христа" про основу нашої віри і Христинства. Який основний фокус нашої віри? І які виклики чекають на нас?
Author
Publisher Name
Церква у Львові Явлення Христа
Publisher Logo