Pixel ID: 756683718049006 Пастор євангельської церкви у Львові
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Пастор церкви

Пастори церкви львівЛюди  і суспільство сьогодення перебувають в кризі лідерства. Ми чуємо гасла політиків, які багато обіцяють, але не виконують, ми бажаємо щоб наше життя і побут змінилися на краще і думаємо за кого проголосувати, але не знаходимо достойного, кому можна повірити. Схожа  картина сьогодення описана в Біблії, – змучені і розпорошені,як  вівці, що не мають пастуха. (Матв 9:36).
Але Бог піклується про свій народ і ставить людей служити Йому. (Ефес.4:11) І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пасторів та вчителів.

Пастори церкви у Львові

Андрій Бородатий – пастор помісної церкви Явлення Христа у місті Львові. В  1997 році він, його дружина і декілька добровільних помічників, маючи в своєму серці поклик від Бога служити Йому, започаткували помісну церкву. Служіння церкви “Явлення Христа” проходить у місті Львів, Україна в центрі.

Пастор Андрій любить наше місто, львів`ян, і усім серцем бажає процвітання Львову і України вцілому.

Небеса відродять місто– один з лозунгів служіння нашої християнської церкви у  Львові. Адже безліч прикладів Біблії показують нам, що коли люди наверталися до Бога від їхніх гріхів, то Бог прощав і благословляв Свій народ. Наша молитва до Бога про покаяння і примирення з Богом, про пробудження від духовного сну і пізнання Істини, Якою є Христос..

Андрій і Надя несуть до людей проповідь Євангелії, Добру Новину, слово істини і надії, ободрення і підтримки, любов і мудрість Божу, допомагають пройти через життєві труднощі, підбадьорюють і зміцняють у вірі. Для членів церкви “Явлення Христа” у Львові,Україна сім`я пасторів є взірцем біблійних християн, які віруюють і живуть згідно з істинами Слова Божого, прикладом для наслідування.