Проповідь: Роби так і будеш жити!

Тема: Роби так і будеш жити!

rX7HB7CvLok

Як Мойсей отримав заповіді? Він, щоб отримати Слово Боже, заплатив ціну посту і молитви на горі. Коли ми відкриваєм Біблію чи Вона насправді надихає нас?
Лук 10:25
25 І підвівсь ось законник один, і сказав, Його випробовуючи: Учителю, що робити мені, щоб вічне життя осягнути?

26 Він же йому відказав: Що в Законі написано, як ти читаєш?

27 А той відповів і сказав: Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всім своїм розумом, і свого ближнього, як самого себе.

28 Він же йому відказав: Правильно ти відповів. Роби це, і будеш жити.

Ми деколи не замічаємо що така історія з Біблії може бути про нас. Мати вдома колекцію книг не означає що вони щось зроблять у нашому житті.
Книжник спокушав Ісуса. Деколи люди ведуть себе так, знаючи Писання вони шукають помилки у чужому житті. Чи той книжник дійсно хотів знати що таке вічне життя? Чи захоплює мене те, що Бог дав мені вічне життя? Чи це привілегія, чи це просто буденність і звичка?
За цим йдуть певні умови. Можна завдати питання але не очікувати відповіді. Ісус сказав дві речі, що потрібно: перше це що там написано в Законі, і друге це як ти це читаєш або розумієш?
Як людина може читати Слово Боже? Одна з цілей це гордість. Тобто я гордий що добре знаю Писання. Друга ціль це оправдання. Правильна ціль це щирість, коли ти готовий прийняти Слово і виправити своє життя, побачити, почути і зрозуміти. Бог своєю любов’ю хоче підняти нам самооцінку.
Коли Бог щось дає то не важко подякувати, але коли Він не дав то людям важко подякувати. Але треба дякувати за все, тому що Бог краще знає що нам потрібно а що ні.

Лук 10:29
29 А той бажав сам себе виправдати, та й сказав до Ісуса: А хто то мій ближній?

Люди часто захищаються оправданням, коли лукавлять.
Далі Ісус розказує всім відому притчу про доброго самарянина.
В ній є три героя. Ісус вкладає того самарянина якого всі зневажають в історію про священника і християнина, які були покликані бути світлом для людей. Але їхнє поклоніння релігії було сильнішим за це.
Ісус каже роби так і будеш жити! Не виправдовуйся що ти зайнятий чи не такий. Будь відкритий для ближнього. Ми всі маємо покликання у житті і воно завжди буде пов’язане з людьми. Ми робимо добрі діла не тому що ми спасаємось, причина має бути вдячність Богу за все що Він зробив.
Ми не маємо прожити життя в байдужості що ніби ми вже спасенні і можна спокійно прожити в егоїзмі все життя.

Лук 18:18
18 І запитався Його один із начальників, говорячи: Учителю Добрий, що робити мені, щоб вспадкувати вічне життя?

19 Ісус же йому відказав: Чого звеш Мене Добрим? Ніхто не є Добрий, тільки Сам Бог!

20 Знаєш заповіді: Не чини перелюбу, не вбивай, не кради, не свідкуй неправдиво, шануй свого батька та матір.

21 А він відказав: Усе це я виконав від юнацтва свого!

22 Як почув це Ісус, то промовив до нього: Одного тобі ще бракує: Розпродай усе, що ти маєш, і вбогим роздай, і матимеш скарб свій на небі. Вертайся тоді, та й іди вслід за Мною!

23 А він, коли почув це, то засумував, бо був вельми багатий.

24 Як побачив Ісус, що той засумував, то промовив: Як тяжко багатим увійти в Царство Боже!

25 Бо верблюдові легше пройти через голчине вушко, ніж багатому в Божеє Царство ввійти…

26 Ті ж, що чули, спитали: Хто ж тоді може спастися?

27 А Він відповів: Неможливеє людям можливе для Бога!
Чи ловили ми колись себе на думці що ми кращі за грішників? Я не курю, не бажаю жінки юлижнього і т.д. Це не робить мене послідовником Христа. Просто не робити поганих речей недостатньо. Моя цінність не просто вести здоровий спосіб життя, а реалізувати покликання, яке Бог має для мого життя.
Щоб це зробити треба щось посунути зі свого життя. Час це цінність і його завжди мало, якщо ми не вміємо планувати. Всі покликані слідувати за Ісусом. Немає особливо посвячених або спеціальних людей.
Нам треба змінити своє відношення і знайти час для служіння Богу. Як слідувати за Ним? Служити людям тим, чим ти можеш. В кожного різні дари і Бог хоче щоб ми іх використовували для свого покликання. Щоб провести вічність з Богом треба навчитися жити тут з Ним!

null

Cialis Professional no prescription

Leave A Reply