Рецепти щастя

Рецепти щастя

Рецепти щастяВсі хочуть бути щасливими. Деякі роками шукають цей стан і відповідь на питання«що таке щастя». Хтось знаходить, хтось ні. Тому що не всі вміють бачити та приймати щастя.

 

 

Бути щасливим потрібно теж вміти. Інакше всі радощі та подарунки долібудуть здаватися не потрібними.

Пригадаєте, коли Ви востаннє говорили собі: Я найщасливіша людина! 5 хвилинназад, на минулому тижні, в минулому місяці, минулого року? Не пам’ятаєте? Тоді починайте прямо зараз, використовуючи прості рецепти щастя, які ми вампропонуємо.

Визначте параметри свого щастя

Пам’ятаєте, що бути щасливим – це теж мета. Щоб досягти цієї мети, її потрібнобачити, знати. Визначте для себе, за якими ознаками ви зрозумієте, що ви щасливі,інакше ви просто можете не помітити свого щастя. Подумайте, чого б ви хотіли досягти в наступних сферах життя: здоров’я, кар’єра, сім’я, духовний розвиток тарозваги. Виберіть найпривабливіші цілі та почніть діяти сьогодні!

Скажіть «ні» негативним думкам

Чи знаєте ви, що думки матеріальні?

Дуже часто негативні думки притягують до себе неприємності. Намагайтесяуникати негативного мислення, зробіть це своєю звичкою. Через деякий час випомітите, що неприємності почнуть уникати вас.

Розвивайте позитивні риси характеру

Щоб бути щасливими розвивайте в собі такі риси характеру: висока самооцінка,відчуття контролю над своїм життям, оптимізм, доброзичливість,комунікабельність, щирість.

Посміхайтеся

Доведено, що оптимісти та щасливі люди часто посміха­ються. Якщо у васпоганий настрій або неприємності, подумайте про щось позитивне та посміхніться.Усмішка подасть в мозок людини специфічні сигнали, що діють на центризадоволення, і самопочуття насправді поліпшиться.

Насолоджуйтесь життям

Навчіться жити сьогоденням та вміти насолоджуватися їм. Адже відміннийнастрій та щастя зазвичай складаються з багатьох милих серцю дрібниць. Прагнітьне засмучувати інших та не засмучуйтеся самі. Ловіть прекрасні миті життя!

Піклуйтеся про інших

Нещасливі люди зазвичай відчувають себе краще, якщо починають приділятибільше уваги іншим. Це може бути що завгодно: подарунок, допомога, добреслово, щось, що показує іншій людині, що вона вам не байдужа. Турбота про інших не тільки допомагає забути про свої власні проблеми, але й підвищуєнастрій.

Гарний настрій

Будьте оптимістом

Оптимісти зазвичай вважають проблеми тимчасовим явищем і ніколи несприймають їх близько до серця. Саме тому вони частіше, ніж песимісти, відчуваютьрадість буття. Врешті-решт, не самі події роблять нас щасливими або нещасними, а наше ставлення до них.

Спілкуйтесь

Якщо у вас поганий настрій або здається, що життя втратило сенс, незасмучуйтесь. Просте спілкування з друзями, знайомими або близькими людьми потелефону чи за чашкою кави, не просто покращить ваш настрій, але й допоможе поглянути на негативну ситуацію зовсім з іншого боку.

Займайтесь справою

Людський мозок потребує постійного завантаження, а людина, якій належитьвиконати складну роботу, набагато щасливіша за неробу. Якщо вам зараз нелегко,складіть список першочергових справ та почніть їх виконувати. Це дозволить вамвідволіктися від похмурих думок та стати щасливішими.

Займайтеся спортом

Доведено, що фізичні навантаження підвищують настрій. Біг, заняття утренажерному залі, танці та навіть прогулянка на свіжому повітрі зроблять вашнастрій кращим.

Почувайтеся щасливими

Одна з найефективніших технік підвищення життєвого тонусу – почуватисящасливими. Якщо ви не відчуваєте себе щасливими – прикиньтеся. Декілька хвилинуявного щастя – і у більшості людей поліпшується настрій.

Пробачайте

Неможливо бути щасливими, якщо у вас залишилися ненависть та образи.Пам’ятаєте, що від ваших образ не страждає ніхто, окрім вас самих. Помилки таневдачі є уроками життя. Пробачайте інших. Пробачайте самих себе.

Не заздріть

Забудьте назавжди про заздрість – вона здатна отруїти все життя: подумайте,навіщо кому-небудь заздрити? Адже ви -щаслива людина, і у вас все добре.

Всі психологи та філософи єдині у тому, що відчуття щастя викликають необєкти, а думки, погляди, які людина може сама в собі генерувати тарозвивати, незалежно від навко­лишніх умов. А це означає, що джерело щастязнаходиться в нас самих і сила цього джерела залежить тільки від нас. Якщо вищиро прагнете, щоб ваше життя стало щасливішим, дуже важливо прагнути до цьогощодня. Щастя – це мистецтво і наука; воно вимагає регулярного аналізу таособливого настрою.

Тепер ви знаєте як стати щасливішими. Використовуйте свої знання. Хай дії длядосягнення щастя стануть невід’ємною частиною вашого життя. Тільки в цьомувипадку ви будете щасливими.

Leave A Reply