Що таке покликання? Як його знайти?

Що таке покликання? Як його знайти?

Християнська схема покликання полягає в тому, що Бог обіцяє сповнити прагнення людського серця. Умова для цього є вийти із себе. Тоді Бог може вплести людину і історію спасіння, не перекреслюючи при тому її особисте прагнення. А як реалізувати своє перше, найглибше прагнення, яке називаємо покликанням? І як приймати властиві рішення, які згідні з тим прагненням?

Треба знати, що все починається від простих рішень, і кінчається складнішими. Якщо подивитися на приклад Ісуса Христа, то він перед важливими рішеннями молився! Так само і ми перед рішеннями молимося, щоб вибрати правильне рішення, Боже рішення, яке найкраще для нас. Наприклад перед вибором професії, роботи, та навіть перед складанням карти туристичного маршруту.

Як знайти покликання? Покликання вибрав Бог для вас, але наша відповідальність знайти його. Ми не будемо знати чи це наше покликання чи ні, якщо не попробуємо. Листа ніхто не присилав мені, але моє покликання це той вид діяльності який мені подобається. Наприклад якщо мені подобається малювати, співати, програмувати чи ремонтувати щось і це приносить тобі радість, а людям користь, то це можна вважати покликанням. Важливо є у моменти, коли відчуваєш, що Господь кличе Тебе до чогось особливого, не боятися відповісти «так!» Важливо ризикувати і давати Богу, щоб Він нас вів своїми дорогами. А Він не дасть нам заблукати.

Ще важливий момент це робити все у свій час. Якийсь вид діяльності може бути вашим покликанням але якщо мати неправильне відношення, робити не якісно чи просто не в той час (ще зарано) то це може зіпсувати все твоє життя. Багато покликаних, але мало обраних. Будьте обраними і робіть те, що каже Біблія. Успіхів вам!