Pixel ID: 756683718049006 Прославлення і хвала Бога у церкві
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Служіння прославлення і поклоніння

Про служіння хвали і поклоніння

Наш Творець настільки багатогранний, такий, Котрий ніколи не повторюється, Він такий творчий (чому й Творець), що творив, творить  і продовжує творити все нове і нове. І те, що для нас сьогодні нове, дивовижне і незвичне,- у Нього вже було і створене Ним віддавна.  Тільки до нашого розуміння воно дійшло аж тепер. Тому у служінні церкви прославлення Бога займає ключове місце.

Все створив Бог Всемогутній, також і музику, звуки, спів. Від Його Престолу звучить постійно, і не перестає, пречудова музика, співи, симфонії, які  призначені  славити Творця Всесвіту.

Музика – це один з неймовірних витворів Бога, вона піднімає дух людини, вона має в собі силу, вона дає натхнення, вона є одним з інструментів, які наближають нас до нашого Творця, допомагає нашому духові торкнутись таємниць Божого єства, наповняє людину Божим Духом, через Якого змінюється її внутрішній духовний чоловік . Це саме можна сказати і про різноманіття  музичних інструментів , які так само були і  є  в арсеналі Творця Всесвіту.

Тому як славити, на чому славити Господа, це дуже і дуже особистісне поняття, на яке впливають і менталітет нації, і звичаї, і місцезнаходження народу, темперамент та характер.

Головне, щоб славити Господа щиро від серця і отримувати «плід хвали своїх уст» – це змінене життя і задоволене серце Господа.

 

 Прославлення в кожній церкві має свій стиль, характер, манеру в силу вказаних вище особливостей, тому що такими прославляючих поставив і прикликав Господь. Тому людині може щось не подобатись, чи може подобатись, але Господу, я вірю, подобається різноманітна хвала, де славиться Його Ім’я та Ім’я Ісуса Христа.

Ми працюємо над нашим стилем, над професійністю, якістю, оригінальністю нашої групи прославлення. Пишемо пісні, готуємось до Різдва та Паски,проводимо вечори хвали та поклоніння , і головне, дуже хочемо торкнутись Серця нашого Господа та сердець його дітей.

Якщо ви музикант або співак і хочете реалізувати себе у групі прославлення, то запрошуємо у наш колектив.