Справжній чоловік його характеристика

ХТО ТАКИЙ СПРАВЖНІЙ ЧОЛОВІК

1. ВІН ЦІНУЄ СВОЮ ДРУЖИНУ ВИЩЕ ЗА СКАРБ!

«Хто знайде доброчесну дружину? ціна її більша від перел »(Притчі 31:10)

Цей мудрий чоловік, порівнюючи свою дружину з рідкісними дорогоцінними каменями, кожен раз виявляє один і той же результат: «ціна її більша від перел». «Ти перевершила всіх їх», – проголошує він, кажучи і про її перевагу над іншими добрими дружинами (Приповісті 31:29). Коли він ясно бачить як дивовижна його дружина, він бачить її так само, як і Бог. Вона дорога!

Мудрий чоловік не буде принижувати свою дружину, ображати її, робити об’єктом для жартів. Адже вона занадто дорога для дешевих насмішок. Муж, що боїться Господа, вірить і живе відповідно до того факту, що його дружина набагато цінніша, ніж вантажівка, наповнена діамантами. Вона – справжня рідкість, і тому її цінність величається над усіма речами, які знищить міль та іржа. Чоловік повинен бути закоханий в свою дружину. Вона набагато цікавіша, ніж супутникове ТБ, пости в соцмережах або прекрасний удар, кидок в спорті.

Чоловіки, які знаходять більше радості в тому, щоб копатися в гаражі, возитися зі своїм хобі, зависати з друзями, працювати до пізньої ночі, ніж в тому, щоб бути з дружиною своєї юності – показують, що система цінностей їх серця несправна!

Хто мудрий чоловік, який бачить свою дружину як живе і дихає свідчення Божої милості до нього! Адже написано: «Хто знайшов добру дружину, той знайшов благо і отримав благодать від Господа» (Приповісті 18:22)

Мужі, хто хоче жити для слави Христової, повинні задати собі кілька найважливіших питань: Чи цінна моя дружина для мене? Чи відчуває вона, як сильно я люблю її? Чи розуміє вона, як вона дорога для мене через те, що після самого Бога, саме її я люблю найбільше? Очевидно це?

2. ВІН СТВОРЮЄ УМОВИ ДЛЯ ПРОЦВІТАННЯ!

«Впевнене в ній серце чоловіка її, і він не залишиться без прибутку» (Притчі 31:11)

Цей чоловік довіряє своїй дружині, він не підозрює її, не відноситься цинічно до її ідей. Мудрий чоловік підтримує, підбадьорює і не контролює її в кожній дрібниці. Є різниця між керівництвом відповідно до Євангеліє і плотським контролем. Чоловік не може утримувати все під своїм особистим контролем, якщо він живе з Христом.

Можна навіть уявити собі, як ця прекрасна пара розмовляє, перш ніж почати свій день: “Дорогий, думаю, я піду подивлюся сьогодні деякі поля, може навіть куплю одне. Що ти думаєш з цього приводу? “І як він відповідає:” Вперед, дорога. Я тобі довіряю.”

Звичайно, цей чоловік не той чоловік, який наполягає на тому, що він повинен затвердити список покупок на тиждень, перш ніж його дружина піде в магазин. Це безглуздо. Зрозуміло, обговорюйте, що вам потрібно купити на тиждень і обговорюйте бюджет, але дозвольте їй займатися своєю справою!

3. ВІН – НАТХНЕННИК!

«Встають діти, і хвалять її, – чоловік, і хвалить її:« Багато було тих чеснотних, але ти перевершила всіх їх »(Притчі 31: 28,29)

Це дивовижний будинок. Це безпечне середовище, місце натхнення, атмосфера любові. В цьому будинку атмосфера Євангелія. Діти, які не навчалися таємним шляхам егоїзму у дорослих, виростають і надихають свою маму. А що робить чоловік? Він приєднується до шанування своєї дорогоцінної обраниці. “Є багато прекрасних жінок в світі, але ти найкраща. Яка ти хороша! “Це по-справжньому, це щиро і це благочестиво.

Чоловік шукає як надихнути свою дружину, трудиться, щоб перевершити її в шанобливості. Мудрий чоловік оточує підбадьоренням і вдячністю свою дружину, яка гідна цього. Якщо ви усвідомлюєте, як чоловік, що не схильні взагалі заохочувати інших, давайте змінимо це сьогодні.

Коли в останній раз виявляли якусь дію любові, щоб надихнути свою дружину? Мудрий чоловік шукає можливості, щоб затвердити, подякувати і вшанувати свою дорогоцінну дружину.

Це не просто витончений спосіб показати образ ідеального чоловіка – це шлях Христа. Давайте наближатися до Нього, і Він наблизиться до нас, і тоді ми і наші будинки ніколи не будемо колишніми!

-Ти Дивний, Господь! Дякую за те, що в Тобі маю ідеальний зразок для наслідування! Ти живеш в мені, щоб наставляти, зміцнювати, направляти мене, розширювати мої можливості і уподібнювати Свій образ! Благослови мене, мою сім’ю, мою хату, щоб ми, наближалися до Тебе за добрими змінами в наших серцях і життях, і ніколи не залишалися незмінними! В ім’я Ісуса Христа прошу, амінь.

Leave A Reply