Pixel ID: 756683718049006 Сталлоне - повернення блудного сина | Історія віри актора
+38067 203 8554 lvivchurch@gmail.com

Один з найпопулярніших італійців у світі кінематографу Сильвестр Сталлоне не раз ламав кістки виконуючи трюки у фільмах. Його віра в Бога також пережила багато випробувань поки врешті він не примирився з Христом. Як він сам себе назвав “блудний син” повернувся до Бога.

Він виріс у християнській сім’ї де віра в Бога це нормально. Сталлоне намагався вірити як тільки міг поки не прийшов час увійти в реальний світ.

Народившись у Нью-Йорку він з самого початку свого життя пережив випробування. Акушерка випадково пошкодила йому нерв, через що почались проблеми з м’язами обличчя. Його дикий погляд з часом став візитною карткою актора як і складна вимова. Знаєте недоліки які є в нас можуть бути не тільки прокляттям як у багатьох це є. Будь яку поразку чи проблему можна повернути на добро і благословіння. Головне як ми до цього відносимось.

У десятирічному віці він спостерігає за тим як його батьки розлучаються. Це мабуть і стало причиною його досить поганого навчання в школі. У 24 роки його виселили з будинку після чого він починає жити на автовокзалі.

Ніколи б не міг подумати що його перша роль це був порно-еротичний фільм де він погодився зніматись за 200 доларів.

Сам актор згадуючи це каже що в нього був вибір або йти на цю роль або йти грабувати щоб мати на життя.

Після цього він отримує ще кілька дрібних ролей доки в 1976 році його не кличуть зіграти у фільмі “Роккі”. Ця стрічка виграла три найпрестижніші премії кіноіндустрії Оскар. Вона завоювала серця американців бо в цьому фільмі невдаха боксер стає кумиром.

Після такого успіху слідували 6 частин продовження (сиквел) фільму Роккі. І далі була роль яку знає чи не кожен хлопець Америки та і світу це солдат Джон Рембо. Хто з нас хлопців не мріяв у дитинстві бути Рембо)

Така слава і популярність має і іншу сторону медалі. Це спокуси. Сталлоне піддаючись спокусам сам визнав що дійсно збився зі свого шляху.

Актор двічі розлучався спочатку з Сашою Зак потім з Бригіттою Нільсен. Зараз він одружений на Дженніфер Флавін та має від цього шлюбу трьох дочок.

Подіі у житті і особисті проблеми змотивували Сильвестра зробити самоаналіз. Тоні Д’альто, його сестра, помирає від раку у віці 48 років. Після чого відомий персонаж Сталлоне Роккі Бальбоа в останньому фільмі франшизи “Крід: спадщина Роккі” стає наставником Адоніса і веде боротьбу з раковими захворюваннями.

Актор зізнався у інтерв’ю що навернення “блудного сина” відбулось після 12 років падіння у житті. Він повертається до віри свого дитинства.

“Я зрозумів що прийшов час спинитись. Я побачив що не варто самому контролювати своє життя. Це потрібно довірити тільки Богу” – сказав актор журналісту.

Не секрет що Голівуд досить холодно сприймає християнство і віру в Бога, але це не зупиняє нашого героя бойовиків говорити про Христа, відкрито коли є така можливість. Також він заохочує людей ходити до церкви.

“Чим більше я відвудую церкву і починаю сильніше слідувати за Богом, тим менше я звертаю увагу на той тиск який дає світ, і він стає для мене меншим. Бог веде мене за руку щодня і я це відчуваю з кожним днем ще більше. Церква – це спортзал для душі. Ти ніколи не зможеш сам себе натренувати. Тобі необхідні тренера щоб брати їх досвід, знання, і керівництво”. Запрошуємо тебе у церкву Явлення Христа місто Львів.

Актор зізнається що у ранніх його фільмах було багато низькоякісного насилля але все ж він високо цінує франшизу “Роккі”. Він називає це фільм як історія віри, перемоги і честі. Сталлоне згадує Давида який переміг Голіафа наголошуючи що Ісус є тим джерелом сили для кожного хто хоче добігти свій марафон до кінця.

Не всі знають але переважно всі трюки і каскадерські епізоди Сталлоне виконує сам без дублерів. Звичайно це призводило до великої кількості травм та переломів. Одного разу під час зйомок фільму “Роккі 4” його опонент який грав російського боксера, вдарив так сильно що Сталлоне попадає в палату інтенсивної терапії на 4 дні.

Ці травми це свого роду як образи тих ударів життя які ми отримуємо коли віддаляємось від Бога. Але приходить час і ти починаєш аналізувати своє життя і повертаєшся до Христа. Саме це і сталось з одним із найвідоміших героїв бойовиків світу Сильвестром Сталлоне.

Якщо тобі сподобалась ця історія тоді поділись нею з іншою людиною. Всім добра.

Більше цікавих історій у рубриці “Кінематограф”. 

Summary
Сталлоне - повернення блудного сина | Історія віри актора
Article Name
Сталлоне - повернення блудного сина | Історія віри актора
Description
Історія відомого актора Сильвестра Сталлоне. Його шлях у вірі і повернення до Бога.
Author
Publisher Name
Церква у Львові Явлення Христа
Publisher Logo