Pixel ID: 756683718049006 Зустріч команди Церкви у Львові Явлення Христа
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Всім привіт друзі. Я думаю що кожен наш гість на сайті розуміє у який час ми з вами живемо. Війна з російською федерацією змінила звичний нам стиль життя. Усі ми до чогось звикли. Вільно пересуватись, не мати обмежень комендантською годиною або роботи магазинів чи закладів. Ну і врешті повітряні тривоги які зараз відстежують навіть наші діти в надії що щось не прилетить на голову.

Усі ці фактори штовхають кожного на певні зміни у житті і плануванні. Не виключення і церква Явлення Христа частиною якої ми є. В цей святковий день ми спонтанно перед служінням вирішили провести стратегічну зустріч лідерів і команди церкви. Такі зустрічі необхідні щоб тверезо аналізувати життя і діяльність церкви і кожного з нас. Біблія нас вчить що Церква Христа це не будівля, це живий організм який час від часу потребує корекції або змін.

Цікавий факт що ми замовили 12 піц оскільки нас і було 12 (крім дітей і пастора), як учнів Ісуса. І під час цієї смачної зустрічі ми піднімали питання куди рухатись і що горить в серці кожного.

Християнська церква у Львові Явлення Христа

Якщо дивитись в контексті команди то відповідальність лідерів церкви це роздуми і пошуки покликання для церкви і для команди. Щоб знайти цей Божий шлях не достатньо просто вірити. Потрібно молитись і починати щось робити. Слухати своє серце. Ну і завжди великі справи починаються з одного або двох людей які загорілись ідеєю або справою.

Ми і далі будемо працювати над вдосконаленням нашого служіння у Львові. Церква Явлення Христа запрошує вас на наші служіння в місто Львів. Щонеділі о 14.00. Львів вул. Лемківська 3 (3 поверх).

НАШІ ПРОПОВІДІ

До нових зустрічей…

Summary
Зустріч команди Церкви у Львові Явлення Христа
Article Name
Зустріч команди Церкви у Львові Явлення Христа
Description
Християнська церква у Львові Явлення Христа Зустріч команди і фотозвіт. Новини церкви Явлення Христа.
Author
Publisher Name
Церква у Львові Явлення Христа
Publisher Logo