Pixel ID: 756683718049006 Фільм Світ забуття Oblivion і його зміст. Справжня суть фільму
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Фільм Oblivion (Світ Забуття)

Фільм про постапокаліптичний світ, про роботів, принаймні, про один вид, і про людей з прибульцями. Мої читачі знають, що я мрійник. І цей фільм по моїй частині.

Якщо говорити про забуття, такий собі обман реальності, то на думку спадає всім відома «Матриця». Людина сприймає реальність такою, якою її інтерпретує зацікавлена ​​особа. У матриці цією особою були роботи, створені самими людьми. У “Світу забуття” інша концепція.

Наш головний герой технік і колишній піхотинець Джек Харпер, в особі Тома Круза, живе і працює на Землі. 60 років тому на Землю прилетіли прибульці, які спробували знищити наш дім, але земляни не здалися. Людство виграло війну, і всі люди перебралися жити на Титан. Титан це супутник Юпітера, на якому створені умови для життя людей. Причиною відходу людей стало знищення Місяця, і використання ядерної зброї проти прибульців. Фактично всі міста поховані під землею.

Джек зі своєю напарницею Вікторією живе на вежі, спеціально побудованій над хмарами, і в його обов’язки входить ремонт і настройка дронів.

На орбіті Землі в формі перевернутої піраміди літає командний центр, який і дає вказівки дронам і технікам. І так все дуже просто, щоб забезпечити людей на Титані енергією спеціальні станції викачують воду з океанів, і перетворюють її в енергію. А робота дронів в тому щоб літати по землі і обстрілювати всі чужорідні істоти, ось цих дронів і ремонтує наш технік під номером 49 Джек.

Дрони це такі автономні літальні роботи, озброєні чотирма автоматичними плазмовими стволами. Вони не чіпають тільки техніка, попередньо ідентифікувавши голос і позивні. Дрони охороняють водні станції енергії, від нібито інопланетян, які вижили після війни.

Вишка, на якій живе Джек, і його напарниця Вікторія, нагадує велику платформу з посадковим колом і житловим комплексом. Там навіть є басейн, в скляному резервуарі, коли там плаваєш, то, як ніби париш в хмарах. Літак Джека схожий на супер сучасний гібрид гелікоптера і літака. Там є зброя, автопілот і кабіна. Кабіна розташована всередині сферичного кулі, в якому крісло пілота повертається на 360 градусів. Цікавим є той факт, що поле діяльності Джека суворо обмежене радіоактивною зоною, при спробі підлетіти до кордону йому повідомляють, що там можна згоріти від радіації.

Такий стан речей здається занадто ідеальним, що щось тут не так, і їх начальник Саллі з пірамідального центру Тет теж викликає сумніви.

Головний герой на те й головний що він не такий як усі, його турбують сновидіння про довоєнну Землю, і про кохану дівчину. Одного разу він бачить, як падає космічна капсула. Відправившись на місце падіння, він виявляє там капсули з людьми. Дрони прибули на місце падіння почали тотальне знищення капсул з людьми. Джек рятує одну з них з дівчиною всередині.

Джек поступово починає згадувати, що було раніше. Потрапивши в полон до нібито інопланетян, він дізнається правду про те, що трапилося насправді.

Кадр з фульму Світ Забуття

І ось реальна історія. 60 років тому до Землі наблизився космічний корабель Тет. На зустріч до нього відправили корабель «Одіссея», на борту якого був справжній Джек, його напарниця Віка і капсули з людьми. Дізнавшись про небезпеку, вони евакуюють капсули з людьми назад на землю, і місія Одіссея закінчується зникненням корабля. Далі була війна, в результаті якої земляни майже повністю винищені, а тисячі клонів Джека і Вікторії працюють на землі з промитими мізками і допомагають спеціальним установкам викачувати воду з Землі. З’ясувалося, що такі кораблі літають по всьому космосу і викачують ресурси у планет.

Як вам такий поворот подій? І та дівчина з капсули виявилася дружиною Джека.

Загалом, вони відправляються на кораблі з зарядами паливних елементів, і підривають Тет, що призводить до повної деактивації всіх дронів.

Що мені не сподобалося в цьому фільмі. Добре було б цей фільм дивитися в 3D, а то звичайні зйомки таких масштабів не надто вражають. В кінці фільму Юлія, через 3 роки, зустрічає останнього клона Джека, техніка номер 52, і тут у мене виникло питання, а де ж всі інші, які працювали на своїх вишках на землі?

Що мені сподобалося. Ну звичайно технології. Корабель Тет це величезний комплекс у вигляді піраміди. Самі дрони з червоними очима як у термінаторів, вони дуже мобільні і швидкі. Мені сподобався літак Джека, з поворотною кабіною на 360 градусів. Ну і най вразливіше це ті вежі, на яких жили клони Джека. І ще мені сподобалося те, що самих прибульців так і не показали, показали лише їх технології, без всяких там гуманоїдних ляльок і гримів. Хоча можливо це був лише зонд розвідки цілої цивілізації розумних істот.

Хочу трохи проаналізувати те, що сталося

Як ви думаєте, чому у інопланетян так і не вийшло до кінця подолати людей? Прозвучить досить дивно, але вони наївні космічні засланці, надіялись на людей. Ну як можна довіряти людям? Так ми ж готові самих себе зраджувати, і постійно шукати свого, не кажучи вже про роботу на інопланетян. Даремно ви так з нами, ось вам і результат. Для таких загарбників було б ефективніше наклепати мільйони дронів і всіх повбивати.

Навіть Біблія пише, що не можна сподіватися на людину: «Так говорить Господь: Проклятий той муж, що надію складає на людину і плоть робить своєю опорою» книга пророка Єремії розділ 17 вірш 5. Мабуть прибульці не встигли собі на сервер закачати Біблію.

Якщо вам цікаве вивчення Біблії запрошуємо до нашого архіву Проповідей Церкви у Львові Явлення Христа

Так само цікавий факт того що показані результати знищення місяця. Місяць має велике значення для землі, і якби його в дійсності знищили, то наслідки були б куди більш руйнівними.

Це один з моїх найулюбленіших фільмів завдяки музиці і атмосфері якою вона наповнює картину. Гурт М83 випустив сингл присвячений фільму, та писав музику до нього. До речі назва цього гурту це реальна назва однієї галактики М83.

Якщо ви не бачили цей фільм я вам наполегливо раджу його переглянути. Адже фільм Світ Забуття це не просто комп’ютерні спецефекти це глибокий зміст людської природи, і відношення до свого життя. Це картина як ми втратили свій дім і зрозуміли врешті що має реальне значення у житті.

Oblivion

 

 

Summary
Світ забуття Oblivion огляд фільму
Article Name
Світ забуття Oblivion огляд фільму
Description
Історія про фільм Світ Забуття і чому прибульцям не вдалось захопити землю. Справжня історія Oblivion
Author