Pixel ID: 756683718049006 Ті, в кого вірить сам Бог | Проповідь церкви у Львові
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Филипян 3.13-14

«Браття і сестри, я не вважаю, що вже досягнув мети. Та є одна річ, якої я завжди дотримуюся. Я не думаю про те, що лишилося у минулому, а роблю все можливе, щоб досягти того, що попереду мене, у майбутньому. Я докладаю зусиль, щоб здобути ту Небесну винагороду, яку Бог покликав мене одержати через Христа Ісуса.»

‭‭Бог створив нас як особистостй які мають мати мрії, цілі і нажаль система  світу не хоче щоб ми мріяли. Бог не покликав нас бути мрійниками але бути людьми мрії як Павло. Мрійник мріє але нічого не робить для досягнення мети. Також ми говорили про минуле. І книгу минулого потрібно закрити. Щоб моє завтра відрізнялось від мого теперішнього я маю щось зробити. І Павло каже що це мають бути великі зусилля.

Матвія 6.25-27

««Отже, кажу Я вам: не піклуйтеся про те, що їстимете й питимете, аби підтримати життя своє. Не турбуйтеся про одяг для тіла вашого. Напевне, життя є важливіше їжі, а тіло — одягу! Погляньте на птахів: вони не сіють, не жнуть, не збирають зерна до комори, але ж Отець Ваш Небесний годує їх. Хіба ж ви не знаєте, люди, що ви значно важливіші за птахів? Ніхто з вас не зможе хвилюванням своїм подовжити життя своє хоча б на годину?»

‭‭Важкої праці деколи недостатньо

Це як транспорт з квадратними колесами. Можна штовхати і витрачати зусилля а можна поставити круглі колеса і поїхати. Деколи наше мислення таке. Ти намагаєшся їхати але воно не їде. І приходить розчарування.

Хтось слухає Біблію шукаючи підтвердження своїм думкам. А хтось читаючи розуміє що треба щось змінити в собі. Бог часто говорить персональні речі які не здійсняться якщо ти не будеш щось робити.

Ісус не говорить щоб ми не робили нічого, а щоб ми не мали цих переживань як все буде. Він закликає нас не жити в стресі як цей світ. Тому Він порівнює нас з птахами. Бог має для нас забезпечення. Але той горобець якого Бог годує він не сидить у гнізді. Горобець багато разів на день відлітає в пошуку їжі. Деколи люди це місце використовують щоб виправдати свою бездіяльність або пасивність.

Ворог використовує Біблію щоб посіяти неправильні речі. Диявол спокушаючи Ісуса використовував Слово. І деколи люди купуються на це. Неправильне трактування Біблії приносить розчарування. Людина не буде готова до виклику, і почне ображатись на Бога. Бог не закликає нас до безтурботного життя. Він закликає нас до життя наповненого турботами але без переживань.

Бог за тебе не буде заробляти гроші чи чистити зуби. Це наша робота.

Якова 4.14-17

«Але ви ж не знаєте, що станеться у вашому житті завтра. Бо ваше життя, неначе туман, який з’являється на деякий час, а потім зникає. Натомість необхідно казати: «Як буде на те воля Божа, ми будемо жити і робити так і так». Ви ж, пишаючись, вихваляєтеся, а таке вихваляння — зло! Отже, коли ви знаєте, як творити добро, та не робите його, то чините гріх!»

‭‭Яків не каже не планувати а він каже не вихваляйся і не гордись. Погано людині бути незалежною від Бога. Яків багато акценту робить на Дію у вірі. Він закликає нас бути діяльними у нашому житті.

Суддів 6.12-16

«Ангел Господній явився йому і сказав: «Господь з тобою, о могутній воїне». Ґідеон відповів йому: «Вибач мені, володарю, але якщо Господь із нами, то як усе це могло з нами статися? І де ж усі Його чудесні діла, про які розповідали нам предки? Вони казали: „Хіба не Господь вивів нас із Єгипту?” Але зараз Господь покинув нас і віддав під владу мидіанців». Тоді Господь повернувся до нього й промовив: «Рушай з тією силою, що маєш, і звільни народ Ізраїлю від мидіанців. Чи ж не Я посилаю тебе?» Ґідеон запитав: «Вибач мені, володарю, але як можу я спасти Ізраїль? Дивись, моя родина найбідніша в коліні Манассієвому, а я найменший у родині батьковій». Господь відповів йому: «Але ж Я буду з тобою, і ти переможеш мидіанців до одного».»

‭‭Нам не треба жити стресовим життям наповненим страхів

Деколи недостатньо вірити в Бога але не вірити в себе. Як ти дивишся на себе такий ти і є.

Страх має великі очі. Як ти дивишся на себе такий ти і є в очах ворога і в очах інших людей. Коли ми кажемо що ми віримо Богу то це не означає що не буде викликів у нашій вірі. Бо хтось стоїть за цими викликами. Тому і написано що нехай Книга цього Закону не відходить від уст. Не від вух а від уст. Тобто потрібно проголошувати це у наше життя.

Потрібно розібратись з нашою пасивністю і безтурботністю. Не буде якось і колись. Бог хоче щоб ми могли рухатись на круглих колесах у благодаті Божій.

Коли я приймаю Слово що Бог вірить в мене це змінює фокус мого життя. Багато людей себе недооцінюють. Але з того моменту коли ти прийшов на цей світ Бог слідкує за тобою і чекає коли ти почнеш робити те, до чого покликаний. І тоді моя віра наповнюється цим ентузіазмом і оптимізмом що все получиться. І це не гордість це смирення що в мене є Бог і в мене є унікальні стосунки з Ним.

Бог насправді вірить в нас

8 відсотків людей зі 100 виконують те що обіцяють на початку року. Часто люди заежні від настрою і від погоди. Людина емоційно може прийняти рішення а потім так само емоційно і відмовитись від цього.

Якщо наше джерело забилось каміннями і піском страху і сумнівів потрібно його відновити і почистити. Щоб знову мати особисті мрії. І в нас мають бути мрії стосовно особистого покликання і покликання моєї церкви, духовної сім’ї.

Якщо в мене нема бажання виконувати своє покликання це значить що потрбіно прийти до Бога як спраглий і очиститись. Моя молитва має бути щоб Бог відновив в мене ці мрії. Щоб не було страху а було справжнє християнське життя.

Коли я мрію і щось роблю я стаю відповіддю на молитву Ісуса.

Івана 17.20

«Та Я молю Тебе не лише за них, а також і за тих, хто вірить у Мене завдяки вченню, яке вони несуть для інших.»

‭‭Хтось до нас був відповіддю на цю молитву Ісуса тому ми зараз тут, тому ми повірили і спаслись. Ніхто з нас не прийшов до усвідомлення спасіння самотужки. Ми є плодами відповіді на молитву Ісуса. І ми приймаємо цю естафету.

Кожен учасник естафети думає як не підвести команду. Тому що від кожного залежить як зіграє вся команда. Ми маємо бути сильними людьми які взявши цю естафету пройдуть її і передадуть далі.

Щоб досягнути чогось у житті я маю записати свої цілі. Знайди час і сплануй свої цілі на рік.

Ти маєш спланувати кроки для реалізації цих мрій

Третій момент це робити ці кроки. Спланувати детальніше по місяцях або тижнях. Але не просто написати а виконувати.

Ми маємо аналізувати у певних проміжках часу що ми зробили. Без аналізу немає ефективності. І ці проміжки це не раз на рік а частіше.

Проаналізувавши внеси корективи і продовжуй працювати.

Филип’ян 3.17

«Браття і сестри мої, наслідуйте мене. Дивіться на тих, хто живе за прикладом, що ми його вам показали.»

‭‭В нас мають бути достойні приклади які будуть нас підбадьорювати. І це не герої Біблії а приклади які є у твоєму житті. Добре коли в тебе є наставник в кого ти будеш брати приклад і отримувати мотивацію як потрібно робити. І це не мають бути фарисеї які знають але не живуть так. Це має бути приклад самого життя.

Але ми не покликані дублювати чиєсь життя ми покликані прожити унікальне життя.

Наше життя не має бути рутиною. Є крайність коли життя безтурботне що я нічого не контролюю. А є крайність коли ми настільки все контролюємо що входимо в стрес. Має бути збалансоване життя.

Черпай оптимізм з того що в моєму житті вже є. Май цю радість щоб прожити цікаве і радісне житття. З викликами і битвами але з радістю перемог.

Амінь.

Summary
Ті, в кого вірить сам Бог | Проповідь церкви у Львові
Article Name
Ті, в кого вірить сам Бог | Проповідь церкви у Львові
Description
Проповідь про віру самого Бога в нас. Підбадьорення і свого роду відповідальність виконати покликання бо Бог зацікавлений в цьому більше за нас.
Author
Publisher Name
Церква у Львові Явлення Христа
Publisher Logo