Pixel ID: 756683718049006 Що зостанеться вічно, які це речі
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

залишиться вічності

Павло завершує свій лист до церкви в Колосах, закликаючи їх «з зовнішніми обходитися розсудливо, використовуючи час» (Колосян 4: 5).

Він каже про мудрість, про яку молився псалмопівець в псалмі 89:12 – «Навчи нас лічити отак наші дні, щоб ми набули серце мудре». Іншими словами, наймудріший спосіб ставитися до життя – це пам’ятати про реальність смерті. Господи, допоможи мені зрозуміти, як коротке життя, щоб у мене були правильні пріоритети!

Павло каже, що це та мудрість, яку мав Давид: «Давид, що часу свого послужив волі Божій, спочив і приклався до батьків своїх, і тління побачив» (Діян. 13:36). Ось що і ми всі хотіли би сказати про своє життя: він виконав своє призначення, а потім відправився перебувати з Ісусом.

Коли ми молоді, здається, що життя триватиме вічно. Неважливо, скільки людей говорять нам інакше. Ми всі так думаємо. Може бути, і ви теж.

Але питання ось у чому: рівень смертності все ще залишається високим – він тримається на рівні 100%, і я можу сказати, що життя проходить дуже швидко!

Коли ми живемо з мудрістю, щоб максимально використовувати наш короткий час на землі, тоді ми будемо правильно розставляти пріоритети і вкладатися тільки в дві вічні речі: Слово Боже і душі людей. Діяти мудро означає усвідомлювати коштовність часу і той короткий момент, коли ми повинні виконати свою роль в ньому. Звичайно, застереження діяти розумно означає, що є вірогідність – небезпечна ймовірність – що ми будемо діяти нерозумно. Ми поводимося нерозумно, коли не беремо до уваги вічність і не інвестуємо в те, що вічно.

Ми поводимося нерозумно, коли проводимо своє життя, піднімаючись по сходах успіху, тільки щоб виявити, що вони ведуть не туди, або коли ми забезпечуємо собі комфортне життя, тільки щоб з порожніми руками увійти у вічність.

Ми поводимося нерозумно, коли проводимо своє життя, зосереджуючись на тому, щоб тримати рідних поруч, забезпечувати їх безпеку, залишити їм велику купу грошей … при цьому не даючи їм те єдине, що дійсно має значення: мудрість, яка знає, що мета життя полягає не в тому, щоб накопичувати речі, але в тому, щоб вкладати в вічність. Ви ведете себе нерозумно або живете з мудрістю?

 Коли ми помічаємо короткочасність життя – не тільки бачимо, але відчуваємо її в наших кістках і мізках – все просто не може залишатися незмінним. Наше життя – це пара, яка за лічені секунди розсіюється, перетворюючись в ніщо. Це серпанок, який скоро зникне.

Тих з нас, хто знає Євангеліє, це не повинно приводити до відчаю. Це повинно привести нас до правильного рішення. Бог дав нам лише кілька дорогоцінних моментів, але Він також дав нам можливість помножити ці моменти в щось, що може тривати вічно.

«Тільки одне життя, щоб жити, і воно скоро пройде; залишиться тільки те, що зроблено для Христа.»