Pixel ID: 756683718049006 Вітаємо дітей з початком навчального року | Церква Львів
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Пів року війни для когось пройшли важко. Хтось взагалі не помітив що у нас війна, повірте і такі люди є. Але діти як кажуть в тому не винні що відбувається навколо. Час іде і приходить осінь. 1 Вересня це завжди було свято і урочисте відкриття навчання в школах і інших навчальних закладах. Діти мають здобувати освіту незалежно що зараз відбувається. Ми віримо в перемогу України але разом з тим ми маємо подбати про наступне покоління яке буде відбудовувати нашу землю.

Кожен з цих діточок є особливий і унікальний для Бога. У кожного з них є свої дари і таланти які потрібно проявляти, розвивати і примножувати.

Християнська церква у Львові Явлення Христа

На цьому служінні ми привітали усіх учнів з початком навчального року. Побажали їм рости і розвиватись. На них будується Україна і Церква Христова. Ну і звичайно куди ж без подарунків. Наша церква купила для кожного набір необхідний для школи і навчання. 

«Тоді люди привели до Ісуса малих дітей, аби Він, поклавши на них руки, благословив їх і помолився за них. Коли Його учні побачили це, вони почали дорікати їм. Ісус сказав: «Пустіть дітей до Мене і не зупиняйте їх, бо Царство Небесне належить таким, як вони». Ісус поклав на дітей руки, і благословивши їх, пішов звідти.»

‭‭Від Матвія‬ ‭19:13-15‬ ‭

Ісус нам дає чітке розуміння важливості дітей і молитви за них. Я впевнений що молитись за дітей потрібно не тільки перед навчальним роком але завжди. Моліться за дітей щодня бо ворог намагатиметься погубити їх.

Любіть дітей тією ж любов’ю якою любить нас Христос.

Бажаємо всім хто іде на навчання у цей непростий 2022 рік здобувати нові знання, розвиватись і любити Бога, любити Україну і любити ближнього.

Вітаємо з днем знань!

Християнська церква у Львові Явлення Христа

Summary
Вітаємо дітей з початком навчального року | Церква Львів
Article Name
Вітаємо дітей з початком навчального року | Церква Львів
Description
Привітання дітей з початком нового навчального року 2022. Християнська церква у Львові Явлення Христа
Author
Publisher Name
Церква у Львові Явлення Христа
Publisher Logo