Який зміст мого життя?

Який зміст мого життя?
Людині Бог дав життя але хтось інший ним розпоряджаєтся! Мтв 4:17. ” 17 Із того часу Ісус розпочав проповідувати й промовляти: Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне! 18 Як проходив же Він поблизу Галілейського моря, то побачив двох братів: Симона, що зветься Петром, та Андрія, його брата, що невода в море закидали, бо рибалки були. 19 І Він каже до них: Ідіть за Мною, Я зроблю вас ловцями людей! 20 І вони зараз покинули сіті, та й пішли вслід за Ним. ”
Хтось читає кигу щоб відпочити! Багато віруючих читає Біблію і когось Вона змінює, а когось ні. Яка причина цього?
Чи міняє читання Біблії моє життя?
Є щось більше ніж те чим я займаюся! Ісус питає чи готові рибаки йти за Ним? Не просто ловити рибу але впливати на життя людей! Хороше є великий ворог кращого.
То де я знаходжуся сьогодні, це є наслідок моїх рішень прийнятих вчора!
Питання!
1. Що? Що я роблю? Ці питання можна завдати в кожну сферу нашого життя. Якщо я чесний то я почну шукати правильні відповіді на такі питання. Як насправді виглядає моя ситуація.
2. Як? Як я це роблю? Як я веду себе в церкві? Чи я просто приходжу і аналізую проповідь і прославлення, чи я хочу звільнити свої дари для служіння!
3. Чому? Чому я це роблю? Які мотиви?
Якщо ти студент, то використовуй свій час по максимуму. Тому що людина яка має сім’ю і дітей має заплатити набагато більшу ціну за розвиток. Цінуй свій час! Кожен період в житті призначений для своїх цілей.

1. Рибалки побачили щось більше, ніж те, чим вони займались!
2. Не всі мають залишити свій човен. Але потрібно змінити своє відношення і мотивацію. Тобто, заради чого я це роблю?
Наприклад місіонер залишає країну щоб служити людям в іншому місці. А хтось залишається щоб його підтримати. І двоє вони роблять щось для Бога.
Мтв 5:13-16 ” 13 Ви сіль землі. Коли сіль ізвітріє, то чим насолити її? Не придасться вона вже нінащо, хіба щоб надвір була висипана та потоптана людьми. 14 Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори. 15 І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі. 16 Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.”
Я є особливий у своєму житті! І Бог разом з цим покладає на нас відповідальність. Що я з цим роблю? Сам Бог покладається на мене! Це є істина.
Уявіть собі що ви лікар і ви знаєте що є проблеми в людей і хвороба рак. І от ви знайшли ліки від раку! Що ви з цими ліками будете робити?
Можна заховати для себе, можна зробити бізнес, а можна Біблійно використовуючи принцип даром отримав то й даром віддай!
Чи є щось страшніше за рак? Так, це вічність у пеклі.
Бог приніс добру новину! Ісус це ліки від пекла, іди роздай хворим! Тим, хто йде в пекло! От тепер можна пороздумувати над змістом нашого життя. Бог хоче бачити народи чиє життя було змінене!
Можна найняти людину на роботу а можна вибрати собі людей для здійснення мрії! Ісус не обіцяв гроші якщо ми підемо за Ним, Він обіцяв мрію, яку ми можемо здійснити разом з Ним!
Мтв 6:31-34 “31 Отож, не журіться, кажучи: Що ми будемо їсти, чи: Що будемо пити, або: У що ми зодягнемось? 32 Бож усього того погани шукають; але знає Отець ваш Небесний, що всього того вам потрібно. 33 Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться. 34 Отож, не журіться про завтрашній день, бо завтра за себе само поклопочеться. Кожний день має досить своєї турботи!”.

Ми створені з праху земного, і туди ми і повернемось. Але життя на землі можна провести як язичники! Або будучи з плоті і крові провести яскраве життя. Не думаючи тільки що їсти і пити, але для чогось більшого!
Нехай наше життя не буде примітивним! Є щось більше! Що мотивує мене у житті? Який зміст мого життя?received_10204586022559017

 

Leave A Reply