Pixel ID: 756683718049006 Здорове харчування. З чого почати?
+38098 659 2109 lvivchurch@gmail.com

Здорове харчування – з чого почати?

Налаштуйте себе на успіх

Замість того, щоб надмірно перейматися підрахунком калорій або вимірюванням розмірів порцій у своєму меню, думайте про свій раціон з точки зору кольору, різноманітності і свіжості. Зосередьтеся на пошуку продуктів, які ви любите і на легких рецептах, які включають кілька свіжих інгредієнтів. Поступово, ваше харчування стане здоровішим та смачнішим.

Починайте повільно. Вносьте зміни в ваше звичне меню протягом певного тривалого часу.

1507197275611_1507197275249

Змінити свій раціон на здоровий за один день справа не реальна та й не дуже розумна. Кардинальна швидка зміна, як правило, призводить до самообману або ж відмови від планів на здорове харчування.

Починайте з невеликих кроків, таких як додавання салатів (з сирих різнокольорових овочів) у ваш раціон один раз на день або перехід до оливкової олії при приготуванні їж чи включення у раціон здорових перекусів із сухофруктів, горіхів, яблук, ягід. І коли ці маленькі деталі ввійдуть у звичку, ви можете продовжувати додавати у меню більше «здорового».

Зосередьтеся на тому, як ви себе почуваєте після їжі. Це сприятиме розвитку нових здорових звичок і смаків. Чим більше ви вживаєте здорових продуктів, тим краще ви будете себе почувати після їжі. І навпаки, чим більше нездорової їжі ви їсте, тим більша ймовірність того, що ви почуватимете себе незатишно, відчуватимете нудоту, або брак енергії.

Пам’ятайте, що вашою довгостроковою метою є ваше хороше самопочуття, збільшення життєвої енергії і зміцнення здоров’я.

Вода – джерело життя!

Вода бере участь в обміні речовин, виводить з організму непотрібні і шкідливі продукти.

Якщо організму бракує води, виникає втома, головні болі, знижується активність. Як правило, люди плутають спрагу з хибним відчуттям голоду, тому дуже важливо не забувати про щоденне зволоження організму.92_main_new.1492569480Поміркованість у їжі – ключ до здорового харчуванняВставши з-за столу голодним – ви наїлися. Якщо встаєте наївшись – ви переїли. Якщо встаєте переївши – ви отруїлися. А. П. Чехов.
Основою здорового харчування є поміркованість у їжі. По суті, це означає, що їсти потрібно рівно стільки, скільки потребує ваш організм певної конституції (тілобудови) та певного рівня щоденної активності. Споживання їжі має бути задоволенням, а не фаршируванням. Також потрібно пам’ятати про баланс вуглеводів, білків, жирів, клітковини, вітамінів і мінералів у нашому раціоні. церква львів
Спробуйте зменшити розмір порцій (в домашніх умовах можна спробувати користуватися меншим посудом). Також старайтесь вживати менше обробленої їжі (рафінованого цукру, насичених жирів) і замінити її здоровою (фрукти й овочі, страви зварені, запечені, оббивне чи обдирне борошно). Але це не означає повне виключення продуктів, які ви любите. Наприклад, якщо ви з’їсте смажену свинину на обід один раз на тиждень, а сніданок та вечерю залишите «здоровими», то це не завдасть вам великої шкоди.